Nowością podczas Listopada Miesiąca Dietetyki będą prowadzone przez studentów konsultacje dietetyczne, podczas których będzie można porozmawiać o żywieniu i otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące codziennej diety. Przez cały miesiąc będziesz mógł krok po kroku wprowadzać zmiany i budować zdrowsze nawyki żywieniowe.
Wkrótce udostępnimy informacje o możliwości zapisu!
Zapraszamy studentów Dietetyki do prowadzenia konsultacji dietetycznych, które będą jednym z głównych elementów tegorocznej edycji wydarzenia. To doskonała okazja do zdobycia pierwszych doświadczeń w pracy z pacjentem, rozwijania umiejętności komunikacyjnych oraz wykorzystania wiedzy zdobytej podczas studiów w praktyce.
