Plan wydarzenia

II edycja Listopada Miesiąca Dietetyki odbędzie się w dniach 1–30 listopada 2026 r.

Pracujemy nad szczegółowym programem wydarzenia, aby przygotować dla uczestników miesiąc pełen wartościowej wiedzy, inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia.

W tym roku każdy tydzień będzie poświęcony innemu zagadnieniu, dlatego miesiąc podzieliliśmy na cztery bloki tematyczne. Kolejną nowością w tegorocznej edycji są konsultacje dietetyczne prowadzone przez studentów, które będą dostępne przez cały miesiąc.

W planach wydarzenia znajdują się między innymi:

  • konsultacje dietetyczne prowadzone przez studentów Dietetyki,
  • cztery tygodnie tematyczne poświęcone różnym zagadnieniom z zakresu żywienia i zdrowia,
  • webinary oraz spotkania online z ekspertami.

Wielki Finał wydarzenia odbędzie się 26 listopada 2026 r. i będzie zwieńczeniem całomiesięcznej akcji.

Szczegółowy harmonogram oraz informacje o poszczególnych aktywnościach i zapisach zostaną opublikowane w najbliższym czasie!

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Hitachi ELSerwis CoBouw Loreal Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica