II edycja Listopada Miesiąca Dietetyki odbędzie się w dniach 1–30 listopada 2026 r.
Pracujemy nad szczegółowym programem wydarzenia, aby przygotować dla uczestników miesiąc pełen wartościowej wiedzy, inspiracji i praktycznych wskazówek dotyczących zdrowego stylu życia.
W tym roku każdy tydzień będzie poświęcony innemu zagadnieniu, dlatego miesiąc podzieliliśmy na cztery bloki tematyczne. Kolejną nowością w tegorocznej edycji są konsultacje dietetyczne prowadzone przez studentów, które będą dostępne przez cały miesiąc.
W planach wydarzenia znajdują się między innymi:
Wielki Finał wydarzenia odbędzie się 26 listopada 2026 r. i będzie zwieńczeniem całomiesięcznej akcji.
Szczegółowy harmonogram oraz informacje o poszczególnych aktywnościach i zapisach zostaną opublikowane w najbliższym czasie!
