Listopad Miesiącem Dietetyki to inicjatywa tworzona we współpracy z przedstawicielami środowiska dietetycznego, ekspertami, instytucjami oraz partnerami, którzy wspierają edukację żywieniową i promocję zdrowego stylu życia.
Dzięki zaangażowaniu partnerów możliwe jest stworzenie wydarzenia łączącego wiedzę akademicką z praktycznym podejściem do żywienia i zdrowia. Jeżeli Twoja instytucja, firma lub organizacja chce dołączyć do grona partnerów wydarzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy możliwość współtworzenia projektu, który wspiera edukację żywieniową oraz rozwój przyszłych specjalistów w obszarze dietetyki.
