Partnerzy

Listopad Miesiącem Dietetyki to inicjatywa tworzona we współpracy z przedstawicielami środowiska dietetycznego, ekspertami, instytucjami oraz partnerami, którzy wspierają edukację żywieniową i promocję zdrowego stylu życia.

Dzięki zaangażowaniu partnerów możliwe jest stworzenie wydarzenia łączącego wiedzę akademicką z praktycznym podejściem do żywienia i zdrowia. Jeżeli Twoja instytucja, firma lub organizacja chce dołączyć do grona partnerów wydarzenia, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Oferujemy możliwość współtworzenia projektu, który wspiera edukację żywieniową oraz rozwój przyszłych specjalistów w obszarze dietetyki.

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Hitachi ELSerwis CoBouw Loreal Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica