Meet Biotech – Boost Biotech

Opublikowane w Archiwum aktualności
Gru
9

meet-zima-600x350Biotechnologu!

Zastanawiasz sie jak rozwinąć swoją pasję w firmę? Chcesz zdobywać nowe doświadczenia za granicą? Planujesz włączyć się do organizacji związanych z farmacją? A może po prostu szukasz inspiracji do rozwoju swojej kariery zawodowej?

Stowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkania z cyklu Meet Biotech Boost Biotech, które w grudniu odbędą się w Łodzi. W trakcie spotkań nasi goście opowiedzą o tym jak znaleźli się w biotechnologii, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między wszystkimi uczestnikami spotkań. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.
Meet Biotech Boost Biotech – Łódź #16
16 grudnia 2015, godz. 19:00
Niebostan (Piotrkowska 17)

Goście:
* Aleksandra Woźniak, Politechnika Lodzka – „Chleb źródło … kontrowersji”.
* Ola Klemba, FameLab Poland, Uniwerstet Warszawski – „Konkursy popularyzujące nauke- co, jak i dlaczego warto?”

Więcej na: www.facebook.com/events/1479650525678125/

Wstęp na spotkania jest bezpłatny.

Organizatorem spotkań jest Boost Biotech Polska – łódzkie stowarzyszenie, którego głównym celem jest promowanie integracji i animowanie środowiska osób związanych z Bio-techenologiami: pracowników firm, parków technologicznych i uczelni, studentów, absolwentów, właścicieli przedsiębiorstw – osób zajmujących się stroną naukową, biznesową, marketingową czy prawną Biotechu.

Bio-technologie rozumiemy jako każde technologie lub dziedziny nauki, gdzie wykorzystana jest wiedza o organizmach żywych. Bio-technologiami są dla nas w równym stopniu nanotechnologia do zastosowań biomedycznych, medycyna, bioinżynieria.  Bio-technologie są też według nas nierozerwalnie połączone z zarządzaniem, komunikacją i ekonomią, ponieważ bez know-how z tych pozornie oddalonych dziedzin rozwój „naszej” branży nie byłby możliwy.

Więcej na: www.boostbiotech.pl oraz www.fb.com/boostbiotechpolska

 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress