26/04
2024

Warsztaty z przedstawicielami Policji

Akademickie Biuro Karier UMED to również kontakt z przyszłymi pracodawcami naszych studentów.

Ostatnio mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli Policji z laboratorium kryminalistycznego, którzy opowiedzieli o tajnikach pracy w laboratorium.
To niesamowite doświadczenie zwłaszcza dla przyszłych biotechnologów. Eksperci dostarczyli nam niezwykłej wiedzy na temat tego, jak skomplikowane i precyzyjne są badania kryminalistyczne.

Przedstawiciele policji dzielili się swoimi doświadczeniami, co pozwoliło nam zrozumieć, jakie wyzwania stoją przed tymi, którzy pracują nad rozwiązywaniem przestępstw na podstawie materiałów dowodowych.
Ich pasja i zaangażowanie w to, co robią, były naprawdę inspirujące.

W trakcie warsztatów mieliśmy okazję uczestniczyć w przeprowadzeniu oględzin miejsca zbrodni, które pozwoliły nam zobaczyć, jak wygląda praca w laboratorium kryminalistycznym na co dzień. Uczestnicy pełnili rolę funkcjonariuszy, a każdy etap procesu był omawiany w sposób bardzo realistyczny łącznie z analizą śladów DNA.

Najbardziej imponujące było to, jak precyzyjnie i systematycznie pracują eksperci kryminalistyki, aby zapewnić sprawiedliwość i rozwiązać złożone przypadki. To doświadczenie z pewnością poszerzyło naszą wiedzę na temat pracy policji i laboratorium kryminalistycznego, a także zainspirowało nas do dalszej nauki w tej dziedzinie.

 

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica