Film i relacja z marszu promującego ATP 2015

Opublikowane w Archiwum aktualności
Kwi
16

Około stu osób – studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi i Politechniki Łódzkiej wspólnie przemaszerowało w sobotę 11 kwietnia ulicą Piotrkowską, promując jubileuszową X edycję Akademickich Targów Pracy (ATP), która odbędzie się 21 kwietnia w hali Expo przy al. Politechniki 4.

Marsz rozpoczął się o godzinie 12.00 na pasażu Schillera, a swój finisz miał na pl. Wolności, na którym wszyscy zebrani studenci utworzyli napis ATP. Pomiędzy stojącymi osobami została rozwinięta nić ze szpul, które są nawiązaniem do tegorocznej grafiki i hasła promującego targi – „Rozwijaj się z nami”.

Zapraszamy do zapoznania się z filmikiem nakręconym w trakcie marsztu.

Akademickie Biuro Karier i Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – współorganizatorzy ATP 2015  serdecznie dziękują za liczne przybycie na marsz studentów Uniwersytetu Medycznego. W szczególności należy tu podkreślić pomoc w promocji marszu oraz liczny udział Młodej Farmacji – Łódź.

21 kwietnia 2015 r. zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na Akademickie Targi Pracy. Halę Expo można odwiedzać będzie w godzinach od 9.00 do 16.00. Cały czas można też zapisywać się na szkolenia, warsztaty i wykłady organizowane w dniu targów (zapisy na stronie www.atp.lodz.pl). W tym roku na stoisku UMED będzie można wykonać profesjonalne zdjęcia do CV, a w specjalnie zorganizowanej Strefie doradczej, skonsultować z doradcami zawodowymi swoje dokumenty aplikacyjne.

Zapraszamy na ATP 2015.

10 IMG_9952 IMG_9912

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress