200 płatnych staży na 20. edycję konkursu „Grasz o staż”

Opublikowane w Archiwum aktualności
Mar
17

Grasz-o-stazZapraszamy do uczestnictwa w jubileuszowej edycji „Grasz o staż”. Tym razem o staże w instytucjach publicznych oraz firmach reprezentujących różne branże i sektory gospodarki mogą zagrać studenci wszystkich lat i kierunków studiów oraz absolwenci do 30. roku życia. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.grasz.pl i do 13 kwietnia rozwiązać wybrane przez siebie zadanie.

Celem tegorocznej kampanii promocyjnej konkursu, będzie uświadomienie młodym, że warto już na początku studiów zmierzyć się z realnymi wyzwaniami zawodowymi. Dzięki „Grasz o staż” można wygrać nie tylko płatny staż, ale jednocześnie wymarzone miejsce pracy. Wystarczy podjąć wyzwanie.

W tym roku po raz pierwszy o staż mogą zagrać studenci wszystkich lat i kierunków studiów, a także absolwenci uczelni wyższych, którzy nie ukończyli 30. roku życia. Wystarczy rozwiązać minimum jedno, a maksymalnie trzy zadania konkursowe wybrane spośród wyodrębnionych pięciu konkursowych kategorii.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Wśród nagród są studia podyplomowe, kursy językowe, czy prenumeraty branżowych czasopism. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii.

Studentów i absolwentów zapraszamy do zapoznania się z ofertą staży i nagród dodatkowych dostępną na stronie www.grasz.pl. Bieżące informacje o konkursie można znaleźć także na profilu „Grasz o staż” na facebook’u.

Kontakt:  graszostaz@pl.pwc.com

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress