28/04
2022

XVII Akademickie Targi Pracy dobiegły końca

XVII Akademickie Targi Pracy dobiegły końca. Całe wydarzenie odbyło się w dniu 27 kwietnia w przestrzeni wirtualnej i towarzyszyły mu wszystkie stałe i lubiane punkty ATP, m.in.:

  • 80 wirtualnych stoisk Wystawców,
  • 30 bezpłatnych szkoleń i warsztatów online dedykowanych studentom i absolwentom,
  • Strefa doradcza, oferująca pomoc profesjonalistów: doradców zawodowych, coachów,
  • Scena poradnikowa z materiałami video dla odwiedzających.

 

Organizatorzy zaprosili także gości specjalnych: Pana Pawła Tkaczyka, który wystąpił z prelekcją dotyczącą budowania marki osobistej, Pani Janiny Bąk prowadzącej wystąpienie o meandrach i zakrętach w ścieżce kariery oraz Pani Marty Młyńskiej, która opowiadała o metodach radzenie sobie ze stresem.

 

Po raz pierwszy prowadzone było studio „na żywo” z Centrum Multimedialnego, a w nim m.in.  przedstawiciel Akademickiego Biura Karier UMED – Michał Okrasa jako współprowadzący event.

 

Jak co roku impreza cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród studentów łódzkich uczelni wyższych. Samo wydarzenie na Facebooku wyświetliło ponad 95 000 osób, a materiał z oficjalnego otwarcia z udziałem Władz Uczelni, Władz Miasta i studentów wyświetliło 3 500 osób (do tego należy doliczyć jeszcze osoby, które obejrzały film na platformie).

 

Organizatorami ATP ze strony Uniwersytetu Medycznego były: Akademickie Biuro Karier UMED oraz Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Partnerem wydarzania była Młoda  Farmacja, której studenci wykazali szczególne zaangażowanie w trakcie półrocznego okresu przygotowań do eventu.

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica