10/05
2022

Weź udział w bezpłatnym programie Umiejętności Jutra

Zastanawiasz się nad nową karierą? A może myślisz o swojej pierwszej pracy? Weź udział w bezpłatnym programie Umiejętności Jutra i rozpocznij karierę w marketingu internetowym w zaledwie 8 tygodni.

Program edukacyjny Google i SGH – Umiejętności Jutra:

  • dla Ciebie – jeśli szukasz nowej ścieżki kariery, nie masz umowy o pracę na czas nieokreślony, nie jesteś zatrudniony/a w agencji marketingowej;

praktyczny – ponad 30 czołowych ekspertów w kraju przekaże Ci wiedzę podczas 20 webinarów na żywo i 50 godzin Weź udział w bezpłatnym programie szkoleniowym Google i SGH – Umiejętności Jutra.  Rozpocznij karierę w marketingu internetowym.

  • materiałów na dedykowanej platformie online;
  • elastyczny – realizowany całkowicie online z dostępem do materiałów na żądanie, wymagający około 1 godziny dziennie;
  • bezpłatny – 8 000 miejsc szkoleniowych dla osób, które przejdą rekrutację.

To Ty zdecydujesz, którą ścieżkę kariery wybierzesz:

Realizując program, poznasz różne obszary pracy – od zarządzania i biznesu, przez UX, po analitykę. Zobacz, jakie kierunki są najpopularniejsze, ale pamiętaj, że na koniec to Ty zdecydujesz, w jakim kierunku pójdziesz.

Zapisy trwają do 13 maja – ilość miejsc ograniczona. Wejdź na umiejetnoscijutra.pl i zapisz się już dziś.

ZGŁOŚ SIĘ TERAZ

 

Po zdobyciu certyfikatu na uczestników czekają płatne staże

Program jest częścią szerszej inicjatywy szkoleniowo-stażowej, realizowanej w partnerstwie z NASK, GovTech, Pełnomocnikiem ds. Polityki Młodzieżowej, Google oraz SGH. Absolwenci i absolwentki programu Umiejętności Jutra będą mogli liczyć na jeden z 1200 płatnych staży w polskich małych i średnich przedsiębiorstwach w ramach programu Kariera Jutra. Pamiętaj, że aby wziąć udział w stażach musisz spełnić ściśle określone kryteria. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na stronę https://www.gov.pl/web/karierajutra i poznaj szczegóły.

Do zobaczenia w internecie!

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica