12/10
2022

Warsztat – Jak gadać, aby się dogadać

Jak gadać, aby się dogadać?

Umiejętność dogadywania się przyda Ci się każdego dnia, codziennie przy niezliczonych okazjach! Bez względu na to, czy masz randkę, rodzinne spotkanie czy wybierasz się na ważną rozmowę zawodową. Słowa są ważne, ale jeśli nic nie mówisz to i tak płyną od Ciebie komunikaty. Twoje ciało wciąż coś mówi – pokazujesz emocje, uczucia, doznania, nastawienie. Komunikujesz się także w sytuacjach trudnych, kiedy masz pomysł w głowie ale brakuje Ci odwagi, żeby powiedzieć o nim na głos. Praca, szkoła, dom, sieć – to tylko miejsca ale i one określają co i jak chcesz powiedzieć.

Warsztat podejmie tematykę:

  • Narzędzi skutecznej komunikacji,
  • Barier komunikacyjnych,
  • Omówienia terminów komunikacji jedno- i dwustronnej,
  • Wyzwania w obszarach komunikacji werbalnej i niewerbalnej,
  • Sposobów przekazywania informacji zwrotnej.

„Jak gadać żeby się dogadać” to zmierzenie się z tematem komunikacji interpersonalnej zarówno w relacjach „jeden na jeden”, jak również większych zespołach projektowych. Poszczególne aspekty komunikacji zostaną zaprezentowane w postaci angażujących zadań i wyzwań dla wszystkich uczestników warsztatu.

ZAPISY – KALENDARZ WARSZTATÓW

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica