15/04
2024

Ruszyły zapisy na Hackthon Hack Na Zdrowie 3

Zapraszamy do zapisów na Hackathon HACK NA ZDROWIE !!!

Nie przegap okazji, wypełnij formularz zgłoszeniowy już dziś 👉  https://forms.office.com/e/NQkwj7sp03

Czekamy na Ciebie 🏆

Hackathon to wydarzenie, które pobudza kreatywność oraz przyczynia się do rozwoju współpracy i innowacyjności wśród uczestników.

 

Postaw na:

➡️współpracę 🤝

➡️kreatywność 🤖

➡️eksperymentowanie 🤯

 

Czym jest HAcK NA ZDROWIE

Hackathon to sprint projektowo-szkoleniowy, podczas którego uczestnicy z różnych branż, pracując w interdyscyplinarnych zespołach pod okiem mentorów z branży medycznej i technologicznej, tworzą nowatorskie rozwiązania w odpowiedzi na palący problem społeczny.

Cel projektu HAcK NA ZDROWIE

Wypracowanie przez studentów prototypu, ewentualnie projektu low-fidelity innowacyjnego produktu cyfrowego lub analogowego, aplikacji lub usługi z branży medycznej w obszarach: medycyna, cyfryzacja, zarządzanie. Uczestnicy w trakcie trwania Hackathonu podejmują wyzwania wyznaczone przez firmy lub pracują nad własnym pomysłem.

Nasza misja

Stworzenie przestrzeni dla studentów, która umożliwi im wykreowanie nowatorskich rozwiązań oraz da szansę na pozyskanie przyszłych pracodawców bądź partnerów biznesowych, a także funduszy na rozwinięcie ich pomysłów.

 

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami 🙂
Katarzyna Gajek – Koordynatorka Hackathon’u
📩  katarzyna.gajek@umed.lodz.pl
 📞 785-911-551
Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica