Zespół Akademickiego Biura Karier

Zespół Akademickiego Biura Karier

Akademickie Biuro Karier to przestrzeń wypełniona perspektywami i nowymi szansami. Naszym celem jest wsparcie studentów i absolwentów w ich karierze zawodowej, pomoc pracodawcom w pozyskaniu profesjonalnej kadry oraz tworzenie dla Was nowych okazji i możliwości. A przy tym wszystkim chcemy dobrze się bawić!

Współpracujemy z pracodawcami, organizacjami pozarządowymi, ośrodkami szkoleniowymi, instytucjami rynku pracy i innymi uczelniami wyższymi. Odpowiadamy na potrzebę zdobycia doświadczenia zawodowego, podniesienia kompetencji, aktywnego studiowania, budowania efektywności osobistej i relacji biznesowych. Wierzymy, że dzięki nam studia stają się bardziej praktyczne a rynek pracy przyjazny. Stawiamy Cię bliżej biznesu, łączymy akademickość i praktykę. Tym samym wpieramy rozwój UMEDu.

W naszym zespole znajdziesz doradców zawodowych, coachów kariery, moderatorów projektowych rozwiązań a także trenerów i praktyków biznesu oraz badaczy rynku pracy. Technicznie wyróżnia nas to, że posiadamy bogaty zestaw gier i narzędzi szkoleniowych podnoszących jakość prowadzonych przez nas szkoleń. Dzięki temu spotkania z nami są dla Was ciekawsze i bardziej inspirujące.

Dążymy do tego by być marką rozpoznawalną przez studentów, kadrę akademicką i firmy. Ciągle rozwijamy swoją działalność realizując angażujące Was wydarzenia. O naszej efektywności mówią projekty o łącznej wartości ponad 7 mln złotych, rosnąca sieć współpracy składająca się z ponad 50 firm z branży oraz liczba ponad 1000 studentów rocznie korzystających z naszych usług.

Ile będzie Cię kosztować współpraca z nami? Z pewnością musisz zainwestować swój czas
i zaangażowanie. Twoje pieniądze nie są nam potrzebne J Nawiąż z nami relacje obserwując nasze działania w serwisie internetowym i na portalu społecznościowym. Dołącz do realizowanych przez nas wydarzeń w roli uczestnika bądź partnera. Bądźmy otwarci na współpracę.

Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica