Kolorowy Świat

Jesteśmy łódzką Fundacją „Kolorowy Świat”, działającą w sferze zdrowia i edukacji. Od 16-stu lat pomagamy dzieciom z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi wadami rozwojowymi. Prowadzimy m.in. Kolorowe Przedszkole, Szkołę, Dzienny Oddział Rehabilitacji, gdzie nasze maluchy mają zapewnioną rodzinną atmosferę, ciekawe zajęcia i specjalistyczną opiekę. Ponadto nasza Fundacja jest również organizatorem takich wydarzeń, jak:
– Bieg Charytatywny „Daj piątaka na dzieciaka”,
– Kampania Społeczna #17milionów,
– Międzynarodowa Konferencja Naukowa poświęcona wczesnemu wspomaganiu rozwoju dziecka.

Wolontariat długoterminowy
Do wolontariatu długoterminowego zapraszamy osoby: pełnoletnie, odpowiedzialne, zaangażowane, pogodne i lubiące pracę z dziećmi.
Zadania: współpraca z wychowawcą podczas zajęć i zabaw z dziećmi; towarzyszenie dzieciakom podczas spacerów, wycieczek szkolnych;

Wolontariat akcyjny
Ogromnego wsparcia potrzebujemy podczas naszego Biegu Charytatywnego „Daj piątaka na dzieciaka”. Szukamy osób: odpowiedzialnych, komunikatywnych, uśmiechniętych, lubiących sport, pełnoletnich (nie jest warunkiem koniecznym).
Zadania: pomoc w zabezpieczeniu trasy Biegu, wręczanie medali na mecie,  zebranie chipów, rozdawanie wody.

Co oferujemy
Możesz liczyć na rodzinną atmosferę i wsparcie naszych specjalistów. Zdobędziesz cenne doświadczenie i jeszcze cenniejszych małych przyjaciół. Otrzymasz także zaświadczenie o wolontariacie.

Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami na adres mailowy: b.kaminska@kolorowyswiat.org lub telefonicznie: 42 640 67 09.
Więcej informacji o nas: https://www.kolorowyswiat.org/

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica