Masz pomysł na innowację medyczną? I Chcesz zdobyć fundusze na jej rozwój? I A może po prostu chcesz spróbować czegoś nowego?
zgłoszenia przyjmujemy do 29.03.2022 do godz.23:59
Projekt skierowany jest do wszystkich studentów z terenu województwa łódzkiego, którzy interesują się którymś z obszarów: zarządzaniem, marketingiem, ochroną zdrowia, programowaniem, rozwojem kompetencji cyfrowych, innowacjami, medycyną.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla uczestników!
Hackathon to sprint projektowo-szkoleniowy, podczas którego uczestnicy z różnych branż, pracując w interdyscyplinarnych zespołach, tworzą innowacyjne rozwiązanie w odpowiedzi na palący problem społeczny.
Wypracowanie prototypu, projektu low-fidelity,
innowacyjnego produktu cyfrowego lub analogowego,
aplikacji lub usługi z branży medycznej w obszarach:
ZARZĄDZANIE, CYFRYZACJA, ZDROWIE
Zespoły projektowe powinny liczy od 3-6 osób.
Po głosowaniu jury oraz mentorów zostaną wyłonione drużyny, które otrzymają nagrodę pieniężną ufundowaną przez sponsorów wydarzenia.
Planujemy zorganizować Hackathon w formie stacjonarnej na terenie Uniwersytetu Medycznego w Łodzi m.in. w MediHUB C9 na terenie Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Uwaga! Jeśli warunki epidemiologiczne nie pozwolą na organizację wydarzenia stacjonarnie, przejdziemy całkowicie na formę on-line.
Potrzebne jest stworzenie aplikacji, która zwiększy przepływ informacji na temat aktualnej dostępności rodziny produktów Philips pomiędzy klientami (szpitale, przychodnie i jednostki medyczne), a firmą.
Stworzenie narzędzia, które w czytelny sposób zobrazuje wpływ działalności szpitali na środowisko i zbuduje świadomość oddziaływania zanieczyszczeń produkowanych przez szpital na zdrowie osób znajdujących zarówno w tejże placówce jak i w jej bezpośrednim i dalszym otoczeniu.
Stworzenie serwisu internetowego pozwalający umówić wizytę u specjalisty na podstawie skierowania w ramach świadczeń NFZ bez wychodzenia z domu oraz spędzania czasu w systemach kolejkowych infolinii.
Stworzenie serwisu internetowego adresowanego do pracodawców, którzy stawiają na wellbeing swoich pracowników, wspierają aktywność fizyczną i promują zachowania prozdrowotne.
Potrzebne jest narzędzie, które wesprze pacjentów w odpowiednim przygotowaniu do zabiegów medycznych i ułatwi komunikację pacjenta w procesie przygotowania do danego zabiegu/leczenia z placówką medyczną.
Potrzebny jest projekt skutecznie zachęcający pacjentów do wykonywania badań profilaktycznych.
Chcemy stworzyć przestrzeń dla studentów, która umożliwi wykreowanie innowacyjnych rozwiązań i da im szansę na pozyskanie partnerów biznesowych oraz funduszy na rozwinięcie ich pomysłów.
Masz pomysł, ale nie wiesz jak z nim ruszyć? Podczas wydarzenia dostaniesz wsparcie mentorów i mentorek z branży medycznej, technologicznej i biznesowej, którzy wesprą Cię merytorycznie i pomogą Ci ruszyć Twój pomysł do przodu
Chcesz nawiązać kontakty biznesowe? Podczas Hackathonu poznasz pracodawców z obszarów technologicznych i medycznych. Może wśród nich znajdzie się Twój przyszły pracodawca? Daj mu się poznać.
Chcesz rozwijać swój pomysł z innymi? Na Hackathonie poznasz ciekawych ludzi z różnych dziedzin, dzięki wymianie Waszych pomysłów, doświadczeń, wiedzy i kompetencji macie szansę stworzyć naprawdę innowacyjny zespół, który może być początkiem wspaniałej startup’owej przygody
Brak Ci pewności, że Twój pomysł zostanie wdrożony? Wsparcie Twojego projektu dostaniesz nie tylko podczas trwania wydarzenia ale również po za nim. Masz szansę wygrać środki na jego uruchomienie oraz kontynuowanie swojego projektu dalej pod okiem specjalistów i organizacji wspierających starupy, z którymi poznamy Cię podczas trwania wydarzenia.
Chcesz rozwijać kompetencje przyszłości? Podczas Hackathonu masz możliwość uczestniczenia w warsztatach z zakresu m.in. myślenia projektowego, autoprezentacji czy tworzenia modeli biznesowych i dzięki temu zyskać nowe kompetencje.
Koordynatorka Hackathonu
726 852 231