Dziękujemy! Zakończyliśmy Miesiąc Dietetyki na UMEDzie Listopad był czasem pełnym wiedzy, inspiracji i wspólnego działania…
Po bardzo pozytywnym odbiorze pierwszej edycji z radością zapraszamy do udziału w II edycji „Listopada…