mgr Michał Okrasa

Dane kontaktowe

tel. 785 911 602
michal.okrasa@umed.lodz.pl

mgr Michał Okrasa

Doradca zawodowy i antropolog kultury – absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Certyfikowany coach (International Coach Community), moderator metody Design Thinking, trener z 15 letnim doświadczeniem w projektowaniu i prowadzeniu warsztatów i szkoleń.

Najchętniej pracujący w obszarach umiejętności psychospołecznych, live coachingu, tematów work-life balance oraz przygotowania osób do wejścia na rynek pracy. Skupiony zarówno na osiąganiu celu jak również na drodze, która do niego prowadzi. W życiu prywatnym i zawodowym charakteryzuje się uważnością i dbałością o relacje międzyludzkie.

W Akademickim Biurze Karier UM w Łodzi zajmuje się prowadzeniem doradztwa zawodowego, szkoleń oraz organizacją eventów – w tym Akademickich Targów Pracy.

W chwilach wolnych pochłonięty książkami i filami z obszaru fantasy. Fan Gry o Tron i wszystkiego spod marki Star Wars.

#coach #trener #warsztaty #livecoaching #coachkariery #komunikacja #szkolenia #ICC #aplikacja #CV #listmotywacyjny #antropologia #doradztwozawodowe #designthinking #targipracy #atp #wartosci #stylemyslenia #mocnestrony #drogadocelu

Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica