Akademickie Biuro Karier

Dane kontaktowe

Plac Hallera 1, 90-647 Łódź
Strefa Obsługi Studenta

biurokarier@umed.lodz.pl

Akademickie Biuro Karier

Akademickie Biuro Karier to przestrzeń wypełniona perspektywami i nowymi szansami. Naszym celem jest wsparcie studentów i absolwentów w ich karierze zawodowej, pomoc pracodawcom w pozyskaniu profesjonalnej kadry oraz tworzenie dla Was nowych okazji i możliwości. A przy tym wszystkim chcemy dobrze się bawić!

Współpracujemy z pracodawcami, organizacjami pozarządowymi, ośrodkami szkoleniowymi, instytucjami rynku pracy i innymi uczelniami wyższymi. Odpowiadamy na potrzebę zdobycia doświadczenia zawodowego, podniesienia kompetencji, aktywnego studiowania, budowania efektywności osobistej i relacji biznesowych. Wierzymy, że dzięki nam studia stają się bardziej praktyczne a rynek pracy przyjazny. Stawiamy Cię bliżej biznesu, łączymy akademickość i praktykę. Tym samym wpieramy rozwój UMEDu.

W naszym zespole znajdziesz doradców zawodowych, coachów kariery, moderatorów projektowych rozwiązań a także trenerów i praktyków biznesu oraz badaczy rynku pracy. Technicznie wyróżnia nas to, że posiadamy bogaty zestaw gier i narzędzi szkoleniowych podnoszących jakość prowadzonych przez nas szkoleń. Dzięki temu spotkania z nami są dla Was ciekawsze i bardziej inspirujące.

Dążymy do tego by być marką rozpoznawalną przez studentów, kadrę akademicką i firmy. Ciągle rozwijamy swoją działalność realizując angażujące Was wydarzenia. O naszej efektywności mówią projekty o łącznej wartości ponad 7 mln złotych, rosnąca sieć współpracy składająca się z ponad 50 firm z branży oraz liczba ponad 1000 studentów rocznie korzystających z naszych usług.

Ile będzie Cię kosztować współpraca z nami? Z pewnością musisz zainwestować swój czas
i zaangażowanie. Twoje pieniądze nie są nam potrzebne J Nawiąż z nami relacje obserwując nasze działania w serwisie internetowym i na portalu społecznościowym. Dołącz do realizowanych przez nas wydarzeń w roli uczestnika bądź partnera. Bądźmy otwarci na współpracę.

1. Aktywizacja zawodowa studentów i absolwentów,
a w szczególności:

a. pozyskiwanie i klasyfikowanie ofert pracy,
b. dostarczanie informacji o rynku pracy i o potencjalnych pracodawcach,
c. dostarczanie informacji o targach pracy i spotkaniach z pracodawcami,
d. prowadzenie baz danych klientów ABK,
e. utrzymywanie i pozyskiwanie nowych kontaktów z firmami i instytucjami, celem promowania absolwentów i studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi,
f. udzielanie pomocy pracodawcom w doborze kandydatów do pracy,

2. Działalność skierowana na podnoszenie kwalifikacji studentów i absolwentów,
a w szczególności:

a. dostarczanie informacji o kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje,
b. inicjowanie, organizowanie i prowadzenie warsztatów doskonalących umiejętności psychospołeczne,
c. dostarczanie informacji o praktykach i stażach,
d. udzielanie pomocy przez doradcę zawodowego w obszarze własnego rozwoju, kariery i pracy,

3. Działalność skierowana na podnoszenie poziomu wiedzy o rynku pracy,
a w szczególności:

a. prowadzenie doradztwa zawodowego,
b. informowanie studentów i absolwentów o metodach aktywnego poruszania się po rynku pracy,
c. badanie losów absolwentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w celu uzyskania informacji mających wpływ na dostosowanie oferty edukacyjnej do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy.

 

Formularz kontaktowy

 

Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica