Studiujesz Pracujesz 3

Zapraszamy Was 3 edycji kultowego projektu stażowego STUDIUJESZ – PRACUJESZ 3. Tym razem w latach akademickich 2019/2020 oraz 2020/2021 aż 196 studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zrealizuje wysokiej jakości, płatne staże.

Po raz pierwszy obejmujemy wsparciem studentów II roku II stopnia studiów stacjonarnych kierunków:

▶️ fizjoterapia – 82 os.
▶️ dietetyka – 34 os.
▶️ zdrowie publiczne – 28 os.
▶️ biotechnologia – 30 os.

Kontynuujemy wsparcie dla studentów III roku I stopnia studiów stacjonarnych na kierunku:
▶️ratownictwo medyczne – 52 osoby

Biorąc udział w projekcie zyskujesz:

  • 3-miesięczny, płatny staż zawodowy;
  • indywidualny raport z diagnozą Twoich kompetencji zawodowych;
  • wsparcie doradcy zawodowego w rozwoju Twojej kariery;
  • umiejętności wyniesione z warsztatów rynku pracy i przedsiębiorczości.

Ze szczegółami i zasadami współpracy zapoznaj się czytając REGULAMINY:

 

 

 

 

 

 

 

*Udział w projekcie „Studiujesz-Pracujesz 2” jest połączony z udziałem w projekcie „ABK for UMED”. Aplikując na staże zobowiązujesz się do udziału we wszystkich formach wsparcia.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTAMI STAŻOWYMI

 

 

 

Wypełnij formularz on-line oraz wyślij nam swoje CV na adres justyna.stanczyk@umed.lodz.pl.

UWAGA! Wyślij nam swoje CV w formacie: CV – symbol odpowiedni dla danego kierunku (D-dietetyka/ZP-zdrowie publiczne/RM-ratownictwo medyczne/F-fizjoterapia/B-biotechnologia) – Imię i Nazwisko np. CV- RM-JAN KOWALSKI. CV bez odpowiedniego formatu nie będą brane pod uwagę w rekrutacji.

W formularzu rekrutacyjnym możesz wskazać 3 najbardziej interesujące Cię oferty stażu. Jeśli nie zakwalifikujesz się do żadnej z nich to skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia alternatywnej oferty. Jeśli chcesz odbywać staż w miejscu, które nie jest ujęte w naszej liście – w formularzu podaj nam dane do firmy. W Twoim imieniu nawiążemy kontakt z pracodawcą i przedstawimy mu naszą ofertę i możliwości współpracy.

 

 

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI
Zanim spędzisz 5 minut cennego czasu na wysłanie nam e-maila lub wykonanie telefonu, upewnij się, że nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania w naszym FAQ.

 

 

 

 

 

CZEKAJ NA KONTAKT
Proces rekrutacji i selekcji trwa. Postaramy się przeprowadzić go sprawnie i szybko. Będziemy informować Cię o postępach i statusie Twojej aplikacji.

Koordynator zadania – Justyna Stańczyk – Tomaszewska tel. 785-911-517

HARMONOGRAM WSPARCIA

Podziel się
Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica