27/10
2020

#Niezbędnik dla początkujących przedsiębiorców

Planowanie kariery, poszukiwanie pracy czy zakładanie własnej działalności gospodarczej nieustannie wymaga od każdego z nas rozwijania kompetencji twardych ale także i miękkich, które często są umniejszane w tym procederze.

Jak pokazują badania oraz obserwacje rynku pracy, kompetencje miękkie są przydatne w każdej specjalizacji i branży. Podczas rekrutacji są coraz bardziej wymagane przez potencjalnych pracodawców a przy zakładaniu i rozwijaniu własnej działalności niezbędne przy nawiązywaniu relacji biznesowych i promowaniu swojej marki.

Aby uświadomić znaczenie umiejętności społecznych innowatorzy wychodzą naprzeciw i przedstawiają swoje pomysły, wypracowane narzędzia, aplikacje mające na celu ich rozwój.

Poniżej pierwsza z innowacji WIZERUNEK TO WARUNEK

Jest to innowacja, której celem jest podniesienie wiedzy i umiejętności w obszarze planowania działań i przygotowywania materiałów budujących wizerunek firmy. Ten e-learningowy kurs podejmuje tematykę kreowania wizerunku i marketingu nowopowstającej firmy. W jednym miejscu zebrane są materiały i zagadnienia dotyczące budowy wizerunku i promowania działalności gospodarczej. Kompleksowy pakiet informacji i wskazówek obejmuje zasady przygotowania wizytówek, ulotek, papieru firmowego, prowadzenie profilu w mediach społecznościowych, robienie zdjęć na potrzeby firmy, przygotowanie multimedialnych materiałów itp. Co najważniejsze wszystkie działania opierają się na wykorzystaniu ogólnodostępnych i przede wszystkim bezpłatnych narzędzi i aplikacji komputerowych. Kurs zawiera zarówno część merytoryczną jak i praktyczną.

Wszystkie elementy, które zostały opisane w kursie, zostały przygotowane w oparciu o bogate doświadczenie praktyczne autorów i prezentują konkretne przykłady i wskazówki, które każdy może zaaplikować we własnej działalności gospodarczej, niezależnie od jej zakresu czy rozmiaru. Każdy może przygotować promocję firmy we własnym zakresie.

Kurs nie wyczerpuje oczywiście tematu promocji firmy czy tematu przygotowania materiałów graficznych, jednak pozwala na znacznie lepsze zrozumienie tematyki komunikacji marketingowej i może stanowić doskonałą podstawę do rozwijania swoich umiejętności i tworzenia bardziej zaawansowanych i profesjonalnych projektów.

Aby dowiedzieć się więcej lub zacząć od razu działać zapraszamy na dedykowaną stronę internetową https://wizerunek.vxm.pl/

 

Źródło:

https://wizerunek.vxm.pl/

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica