16/09
2020

KROK 2 – WIRTUALNE TARGI PRACY – OLIMP LABS

#NAJLEPSIPRACODAWCY #PROFILE #OLIMPLABS

Olimp Labs sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą farmaceutyczną, założoną w 1990 roku, która zatrudnia obecnie niemal 800 Pracowników. Chcesz do nich dołączyć?  Zrób pierwszy krok i poznaj profil firmy.

Czym zajmuje się Olimp Labs?

Olimp Lans roducent witamin i suplementów diety – produkty skierowane są zarówno do osób dbających o ogólną kondycję zdrowotną, jak również do osób, które chcą wzbogacić swoją dietę o witaminy oraz makro i mikroelementy w szczególności w ramach ich niedoboru w organizmie. Misją firmy jest zapewnienie Klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Jej realizacja możliwa jest dzięki rozwojowi współpracy naukowej z uniwersytetami i ośrodkami badawczymi a także ciągłym inwestycjom w zaplecze technologiczne. Olimp Labs stale zwiększa swój potencjał naukowo – badawczy umożliwiający produkcję prawdziwie skutecznych i innowacyjnych farmaceutyków.

 

Jakich pracowników poszukuje Olimp Labs?

Olim Lans szuka pracowników, którzy do swoich zadań podchodzą z pasją, są otwarci na zmiany i aktywnie szukają nowych rozwiązań. Rodzaj uczelni, którą kończysz nie jest dla firmy najważniejszy – wierzą, że osoby z potencjałem mogą szybko nabyć odpowiednie kwalifikacje. Dlatego kluczowe dla nich są Twoje możliwości rozwoju, osobowość oraz inicjatywa.

U kandydatów poszukują takich kompetencji jak:

  • kreatywność i innowacyjność
  • umiejętnośc pracy w zespole
  • zdolności przywódcze
  • umiejętnośc rozwiązywania problemów i selekcjonowania informacji
  • elastyczności i umiejętności dostosowywania się do zmian
  • umiejętności ciągłego doskonalenia się.

W obecnym procesie rekrutacyjym poszukiwani są:

  • przedstawiciele farmaceutyczni
  • przedstawiciele handlowi
  • technolodzy ds. badań i rozwoju

Więcej o wymaganych kompetencjach i aktualnych ofertach pracy znajdziesz TUTAJ.

 

Dane kontaktowe z firmą

Zobacz stronę internetową.

Śledź profil Facebook’owy.

Subskrybuj kanał na YouTube.

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica