Formularz aplikacyjny


Wybrano poniższą ofertę

Nazwa pracodawcy / firmy pośredniczącej:
SKK Sp. Z O.O.
Stanowisko:
Asystent stomatologiczny - wykładowca do prowadzenia szkoleń
Rodzaj oferty:
Praca
Numer oferty:
2018/02/003
Kraj zatrudnienia / Województwo / Miasto:
/ łódzkie / Łódź
Opis stanowiska:
Studium Kształcenia Kadr to placówka kształcąca na terenie całej Polski. Szukamy wykładowców, praktyków w zawodzie, do prowadzenia zajęć na terenie Łodzi.

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć zgodnie z programem szkoły policealnej, który wymaga nauczania m. in.:
- Podstawy anatomii, fizjologii i pierwsza pomoc
- Materiały i technologie w technice dentystycznej
- Modelarstwo i rysunek w technice dentystycznej
- Technika dentystyczna
- Ortodoncja

Warunki współpracy:
Zapewniamy dogodne warunki pracy, pewne i atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w systemie weekendowym, dlatego prosimy o opisanie w liście motywacyjnym, swojego trybu pracy i wykazania w/w dyspozycyjności.
Wymagania:
- ukończone studia wyższe kierunkowe lub wykształcenie technika stomatologa
- umiejętność przekazywania wiedzy w ciekawy i angażujący sposób
- komunikatywność
- doświadczenie w pracy technika stomatologicznego,
-dyspozycyjność popołudniami i/lub w weekendy
Forma współpracy:
Umowa zlecenie
Zarobki:
Informacje dodatkowe:
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: \"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku w celu realizacji procesu rekrutacji i na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Oświadczam, że jestem świadomy/-a, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, a moja zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolna. Ponadto posiadam informacje o pełnej nazwie, adresie siedziby Spółki, celu zbierania danych oraz przysługującym mi prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.\"
Termin nadsyłania aplikacji:
2018-04-30
Wymagane dokumenty:
CV
Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

* - pola wymagane


*

*

*

*2018/02/003

         
          Asystent stomatologiczny - wykładowca do prowadzenia szkoleń

Administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu zgłoszeniowym oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4, 90 – 419 Łódź), zwany dalej „Uczelnią". Dane osobowe będą przetwarzane przez Uczelnię w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi w związku z bieżącą rekrutacją u potencjalnych pracodawców. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz potencjalnym pracodawcom. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Uczelni danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi uczestniczenie w procesie rekrutacyjnym u potencjalnych pracodawców. Wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać odwołane w każdym czasie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia i administrowania procesami bieżącej rekrutacji u potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).*zaznaczenie tej klauzuli jest obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informacji dotyczących aktualnych ofert pracy, praktyk, staży, a także informacji o szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Załączniki:

CV *

  

Załącz kolejny plik

  

Inne dokumenty określone w ogłoszeniu o pracę


 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress