NOC WARSZTATOWA

Opublikowane w Archiwum aktualności
Mar
13

Tego jeszcze u nas nie było! Już 31 marca (piątek) w godzinach wieczorowo-nocnych zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów na NOC WARSZTATOWĄ, w trakcie której odbędą się cztery warsztaty.

thumbnail_slajder-1

Warsztaty kreatywności. Twórz – przekształcaj – generuj rozwiązania

Masz dość treningów kreatywności, na których łączysz kropki i generujesz 10 nietypowych zastosowań cegły? Mamy coś dla Ciebie! Podczas zajęć zmierzysz się z zadaniami wymagającymi podejmowania decyzji, tworzenia nieszablonowych skojarzeń i eksperymentowania. Poznasz przykładowe techniki twórczego rozwiązywania problemów i przetestujesz je podczas drużynowej gry, w której główną walutą są pomysły.

Liczba uczestników: 12 osób / Godziny: 20.00 – 23.00 / Realizacja: Jędrzej Szynkowski, Michał Conrad / Miejsce: CDUM / ZAPISY W TYM MIEJSCU
_______________________________________________________________________

brak_miejsc

 

 

Masz już dość szkoleń z komunikacji, które mówią o nadawcy, odbiorcy, kanale informacyjnym i szumach? Poznaj inne spojrzenie na proces porozumiewania się między ludźmi. Czy wiesz, że Twój komunikat może zostać odebrany na cztery różne sposoby? Przyjdź na warsztat i przekonaj się, jak inni rozumieją Twoje słowa. Sprawdź, który ze sposobów rozumienia wypowiedzi jest u Ciebie dominujący. Warsztat jest wprowadzeniem w tematykę kwadratu komunikacyjnego Schulza von Thuna.

Liczba uczestników: 20 osób / Godziny: 20.00 – 23.00 / Miejsce: CDUM / Realizacja: Joanna Stompel, Maria Nowicka / ZAPISY W TYM MIEJSCU
_______________________________________________________________________

thumbnail_logo OHPWarsztat „Piękna i Bestia”

Piękna i Bestia, to bajka, którą zna każdy z nas. Piękna dziewczyna zakochuje się w Bestii, oswaja ją i zmienia w olśniewającego Księcia a potem żyją długo i szczęśliwie. Większość z nas utożsamia się z bohaterami bajek, razem z nimi przezwyciężają trudności i dążą do happy endu. A Ty kim jesteś – Piękną czy Bestią? Potrafisz oswoić swoją Bestię czy też przejmuje ona nad Tobą kontrolę?

Pytania tego warsztatu to: Czy masz szansę na długie i szczęśliwe zakończenie po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy umiesz być Piękną z Bestią w swojej głowie?

Warsztat jest okazją do poznania zasad autoprezentacji, które pomogą Ci podczas interwiew oraz wystąpień publicznych. Symulacje trudnych sytuacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej pozwolą lepiej się do niej przygotować i zdobyć wymarzoną prace.

Liczba uczestników: 16 / Godzina: 19:00 – 22:00 / Miejsce: CDUM / Realizacja: Piotr Łoś – doradca zawodowy, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP W Łodzi / ZAPISY W TYM MIEJSCU
_______________________________________________________________________

brak_miejsc 

 

W „Fauście” J.W.Goethego bohater zawiera pakt z Mefistofelesem w zamian za odzyskanie młodości i miłości. Twardowski podpisuje umowę z diabłem dla wiedzy i magii. W amerykańskim serialu „Supernatural” bohater – Dean Winchester – podpisał pakt, by przywrócić brata do życia. W filmie Adwokat diabła szatan zapewnia głównemu bohaterowi karierę, bogactwo i sławę.

…Wszystko to oczywiście kosztem ludzkich dusz.

W zamian za co Ty podpiszesz swój pakt? Jaka jest twoja hierarchia wartości? Co jest ważne dla Ciebie? Czego chcesz od swojego życia? Wyrusz na warsztat w poszukiwaniu wartości, które pomagają podejmować decyzje, dokonywać wyborów i inicjować zdarzenia w Twoim życiu. Weź życie w swoje ręce!

Liczba uczestników: 16 osób / Godziny: 20.00 – 23.00 / Miejsce: CDUM / Realizacja: Michał Okrasa / ZAPISY W TYM MIEJSCU

_______________________________________________________________________

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress