* - pola wymagane

02/03
2018
Tytuł warsztatu
Tajemne KODY

Formularz rejestracyjny

Administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu zgłoszeniowym oraz innych dokumentach udostępnionych w związku z zapisem na warsztat/szkolenie jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4, 90 - 419 Łódź), zwany dalej "Uczelnią". Dane osobowe będą przetwarzane przez Uczelnię w celu prowadzenia warsztatów/szkoleń. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Uczelni danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi uczestniczenie w organizowanych przez Akademickie Biuro Karier warsztatach/szkoleniach. Wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać odwołane w każdym czasie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym oraz innych dokumentach udostępnionych w związku z organizowanymi warsztatami/szkoleniami, prowadzonymi przez Akademickie Biuro Karier bezpośrednio lub elektronicznie za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informacji dotyczących aktualnych ofert pracy, praktyk, staży, a także informacji o szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

PolecamyFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress