21/10
2020

Warsztaty on-line w ramach międzynarodowego projektu DigiEduHack

Rozpoczęły się zapisy do udziału w warsztatach on-line w ramach międzynarodowego projektu DigiEduHack (EIT – Europejski Instytut Innowacji i Technologii). Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-13.11.2020 on-line na platformie Zoom.

Rejestracja jest bezpłatna i otwarta dla pracowników ochrony zdrowia, branży IT, badaczy, doktorantów, studentów i wszystkich miłośników innowacji. Rejestracja jest obowiązkowa, gdyż liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona.

Formularz rejestracyjny oraz informacje o projekcie znajdują się pod adresem: https://digieduhack.com/en/lodz-reinventing-the-digital-experience-for-seniors  (przycisk JOIN CHALLENGE).

Warsztaty zakończą się grupową prezentacją pomysłów, z których 3 najlepsze zostaną nagrodzone (nagrody rzeczowe oraz bony do wykorzystania m.in. w MediHUB)! Dla wszystkich uczestników przewidujemy certyfikaty. Zespół, który zajmie pierwsze miejsce, otrzyma możliwość uczestnictwa w międzynarodowym konkursie, w którym nagrodą jest 5000€!

Hackathon to nowatorska metoda tworzenia innowacji, która jako pierwsza pojawiła się w branży IT w Dolinie Krzemowej. Obecnie wykorzystywana jest we wszystkich dziedzinach i polega na pracy zespołowej oraz współtworzeniu innowacji w ograniczonym przedziale czasu m.in. z wykorzystaniem doświadczenia użytkowników końcowych, metodologii design thinking, prototypowania oraz przedsiębiorczości.

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica