07/05
2019

Warsztat DROGA BOHATERA

Każdy bohater ma przed sobą drogę do przebycia – podróż i cel do osiągnięcia. Wszystko zaczyna się od rutyny, w którą wkrada się nagle wezwanie! Takie wezwanie do podróży charakterystyczne jest dla większości bohaterów książek i filmów. Dotyczyło to m.in. Luka Skywakera (Star Wars), Neo (Matrix), Bilba i Froda (Lord of the Rings, Hobbit), Paula Atrydy (Dune) i wielu innych… Każdy z nich miał swojego pomocnika, mistrza (Morfeusza, Obi Wan), każdy z nich znalazł się także w „jaskini mroku – brzuchu wieloryba” i w końcu zdobywał „eliksir”, dzięki któremu udawało pokonać się przeciwnika i osiągać upragniony cel.

A może każdy z nas jest takim bohaterem, może w drodze do celu odbywamy podróż bohatera, zdobywamy wiedzę i osiągamy sukces. Czy „podróż bohatera” może być kolejnym narzędziem, dzięki któremu możemy wesprzeć się w dążeniu do celu mając za przykłady nasze ulubione postacie z literatury i filmów?

Ten warsztat to trening różnych sposobów dochodzenia do celu, osiągania szczytów w oparciu o różne techniki i narzędzia, m.in.:

  • Podróż bohatera,
  • SMART,
  • Strategię Vonegutta,
  • Kamienie milowe,
  • Poziomy neurologiczne Dilts’a

Już 15 maja w godzinach 12.30 – 15.30 zapraszamy na warsztat „Droga bohatera”

Miejsce: CDUM (Pomorska 251)
Zapisy w tym miejscu
Podziel się
Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica