26/10
2020

Webinar SEKRETY LISTU MOTYWACYJNEGO

ZAPRASZAMY NA WEBINAR „Sekrety listu motywacyjnego”.

Kiedy? Piątek – 6.11.2020 r

O której? od 13.30 do 14.30

Dobrze napisany list motywacyjny jest najlepszą reklamą kandydata na dane stanowisko. Obok CV jest to najczęściej wymagany dokument aplikacyjny, który niejednokrotnie warunkuje przyjęcie kandydata do pracy. List motywacyjny powinien nie tylko zawierać dodatkowe informacje o nas ale również powinien być napisany w odpowiednim stylu/języku.

Istnieją pewne SEKRETY tworzenia listu motywacyjnego, m.in.: niebanalny początek, podkreślanie sukcesów… i wiele innych ale… Ale niech podniesie rękę do góry ten, kto lubi pisać LIST MOTYWACYJNY! Wiele osób twierdzi, że pisanie listu motywacyjnego i dołączanie go do CV nie ma sensu, bo i tak nikt go nie przeczyta ( tym samy zmniejszając swoją szansę na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną). Te osoby zazwyczaj nie dostają zaproszeń na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli nie chcesz podzielić ich losu – zapraszamy na nasze spotkanie.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica