Seminarium „Finansowanie działalności gospodarczej”

Opublikowane w Archiwum aktualności
Maj
16

wupWojewódzki Urząd Pracy w Łodzi organizuje w dniach 30 – 31 maja 2016 roku seminarium „Finansowanie działalności gospodarczej”, które kierowane jest m.in. do osób bezrobotnych planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Spotkanie informacyjne ma na celu zapoznanie uczestników z dostępnymi w danym momencie możliwościami korzystania ze wsparcia finansowego na założenie działalności gospodarczej oraz formalnymi aspektami ubiegania się o takie wsparcie.

W ramach seminarium planowane jest wystąpienie przedstawicieli z różnych instytucji wspierających merytorycznie proces powstawania firmy oraz posiadających w swoim portfelu dedykowaną ofertę finansową.

Tematyka zajęć obejmować będzie m.in. takie zagadnienia jak:
– Pożyczki dla Przedsiębiorców uruchamiających firmę z województwa łódzkiego,
– Dotacje i pożyczki z Europejskiego Funduszu Społecznego,
– W jaki sposób sfinansować pomysł na biznes i gdzie szukać wsparcia,
– Jednorazowe środki na podjecie działalności gospodarczej oraz doposażenie stanowiska pracy w firmie oferowane przez Powiatowy Urząd Pracy
– Pożyczki dla przedsiębiorców na rozwój działalności,
– Wsparcie dla osób niepełnosprawnych,
– Podatki – optymalizacja podatkowa,
– Zastosowanie produktów i usług bankowych w działalności gospodarczej,
– Budowanie modelu biznesowego przedsięwzięcia.

Uczestnictwo w seminarium, które odbędzie się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi mieszczącej się przy ulicy Wólczańskiej 49 jest bezpłatne.

Wszelkich informacji związanych z realizacją tego przedsięwzięcia udziela Bartłomiej Babczyński – pracownik Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, pod numerem telefonu: 42 663 02 55, fax: 42 663 02 78. Zapytania można także kierować pocztą elektroniczną na adres b.babczynski@wup.lodz.pl. Zapisy dokonywane są do 27 maja 2016 r. w siedzibie Centrum. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress