29/04
2019

Role grupowe

Zapraszamy na warsztat dotyczący ról grupowych.

W życiu pełnimy różne role. Każdy z nas jest inny – ma różne predyspozycje, kompetencje, cechy charakteru. Różnimy się również tym, jak funkcjonujemy w grupie i jakie są nasze relacje z innymi. Jedni są bardziej „widoczni” inni wolą być na drugim planie. Dla jednych rozwiązanie zadania jest bardzo ważne, a dla drugich ważne są relacje. Role w zespole, jak każde inne predyspozycje, są wiec czymś, co możemy umiejętnie wykorzystać, kształtując swoją drogę zawodową. Żeby to wykorzystać musimy to jednak znać.  Świadomość predyspozycji oraz określonych procesów pozwoli aby praca w zespole stała się przyjemniejsza i bardziej efektywna.

Podczas warsztatu, poznasz różne koncepcje dotyczące ról zespołowych, dokonasz diagnozy i zrozumiesz własną rolę w zespole, a także innych jego członków, zwrócisz uwagę na to co, poza kompetencjami, liczy się we współpracy z innymi.

Zajęcia realizowane będą w oparciu o ćwiczenia praktyczne.

ZAPISY: http://abk.umed.pl/studenci/warsztaty-szkolenia/kalendarz-warsztatow/

Warsztat odbędzie się 08.05.2019r. w IV DS Plac Hallera 1 w godzinach 12.00-15.00.

Podziel się
Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica