11/04
2019

Relacja z ATP 2019

W środę – 10 kwietnia odbyła się 14 edycja Akademickich Targów Pracy. Już po raz 8 impreza współorganizowana przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi była największym tego typu wydarzeniem w Polsce. W oficjalnym otwarciu imprezy wzięli udział m.in.:

  • Wiceprezydent Miasta Łodzi – Krzysztof Piątkowski
  • Pełnomocnik Rektora ds. Wojskowej Służby Zdrowia – dr hab. n.med.prof. nadzw. Waldemar Machała
  • Dyrektor Biura Obsługi Studiów – Justyna Wojtczak
  • Prezes Fundacji dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi – Joanna Milczarek

oraz przedstawicieli Politechniki Łódzkiej i Uniwersytetu Łódzkiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Halę Expo przy Al. Politechniki odwiedziło około 18 tysięcy zwiedzających. Mogli oni zapoznać się z ofertami pracy, staży, praktyk i porozmawiać z przedstawicielami 140 Wystawców. Studenci i absolwenci łódzkich uczelni wyższych brali udział w 35 szkoleniach i warsztatach oraz uczestniczyli w wykładzie gościa specjalnego ATP 2019 – Roberta Makłowicza, który wystąpił z wykładem PASJA – PRACA – SUKCES, czyli o tym jak podążanie za prawdziwą pasją w życiu zawodowym sprzyja osiągnięciu sukcesu.

Na przybyłych zwiedzających czekały także: Strefa Doradcza, w której można było skonsultować dokumenty aplikacyjne i wykonać profesjonalne zdjęcie do CV oraz Strefa Chillout.

W przygotowaniach do imprezy wzięło udział blisko 200 wolontariuszy, a nad pracami organizacyjnymi czuwały Akademickie Biuro Karier UM, Fundacja dla Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Młoda Farmacja Łódź oraz jednostki uczelniane Politechniki Łódzkiej.

Organizatorzy po raz kolejny przygotowali konkurs na najciekawsze stoisko wystawiennicze, którego zwycięzcą została firma Exaco.

Podziel się
Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica