REKRUTACJA NA STAŻE „STUDIUJESZ – PRACUJESZ 2”

Opublikowane w Projekt "Studiujesz - Pracujesz 2"
Lut
12

Zapraszamy do udziału w największym, stażowym projekcie kierowanym do studentów III roku studiów stacjonarnych I stopnia kierunków fizjoterapia, dietetyka, zdrowie publiczne i ratownictwo medyczne.

Biorąc udział w projekcie zyskujesz:

  • 3-miesięczny, płatny staż zawodowy;
  • indywidualny raport z diagnozą Twoich kompetencji zawodowych;
  • wsparcie doradcy zawodowego w rozwoju Twojej kariery;
  • umiejętności wyniesione z warsztatów rynku pracy i przedsiębiorczości.

Ze szczegółami i zasadami współpracy zapoznaj się czytając REGULAMINY:

 

 

 

*Dla studentów dietetyki i ratownictwa medycznego udział w projekcie „Studiujesz-Pracujesz 2” jest połączony z udziałem w projekcie „ABK for UMED”. Aplikując na staże zobowiązujesz się do udziału we wszystkich formach wsparcia.

**Dla studentów fizjoterapii i zdrowia publicznego udział w projekcie „Studiujesz-Pracujesz 2” jest połączony z udziałem w projekcie „Studia z POWERem”. Aplikując na staże zobowiązujesz się do udziału we wszystkich formach wsparcia. Osoby biorące udział w projekcie „Studia z POWERem” otrzymują punkty premiujące przy aplikacji na staż.

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTAMI STAŻOWYMI

 
     
 

Wypełnij formularz on-line oraz wyślij nam swoje CV na adres studiujesz-pracujesz@umed.lodz.pl.

UWAGA! Wyślij nam swoje CV w formacie: CV – symbol odpowiedni dla danego kierunku (D-dietetyka/ZP-zdrowie publiczne/RM-ratownictwo medyczne/F-fizjoterapia) – Imię i Nazwisko np. CV- RM-JAN KOWALSKI. CV bez odpowiedniego formatu nie będą brane pod uwagę w rekrutacji.

W formularzu rekrutacyjnym możesz wskazać 3 najbardziej interesujące Cię oferty stażu. Jeśli nie zakwalifikujesz się do żadnej z nich to skontaktujemy się z Tobą w celu przedstawienia alternatywnej oferty. Jeśli chcesz odbywać staż w miejscu, które nie jest ujęte w naszej liście – w formularzu podaj nam dane do firmy. W Twoim imieniu nawiążemy kontakt z pracodawcą i przedstawimy mu naszą ofertę i możliwości współpracy.

 

 

 

 

 

PYTANIA I ODPOWIEDZI

Zanim spędzisz 5 minut cennego czasu na wysłanie nam e-maila lub wykonanie telefonu, upewnij się, że nie możesz znaleźć odpowiedzi na swoje pytania w naszym FAQ.

 

 

 

 

CZEKAJ NA KONTAKT

Proces rekrutacji i selekcji trwa. Postaramy się przeprowadzić go sprawnie i szybko. Będziemy informować Cię o postępach i statusie Twojej aplikacji.

Koordynator zadania – Justyna Stańczyk – Tomaszewska tel. 785-911-517

 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress