PROGRAM STYPENDIALNY W SUPER-PHARM

Opublikowane w Archiwum aktualności
Sie
10

super-pharmW odpowiedzi na liczne zapytania ze strony studentów Farmacji decyzją Zarządu Super-Pharm postanowiliśmy uruchomić Program Stypendialny skierowany do studentów V roku, kierunek: Farmacja. Program to trwający 6 miesięcy płatny staż.

Jeśli chcesz nabyć doświadczenia w unikalnym koncepcie apteczno-drogeryjno-perfumeryjnym, ten Program jest  oferta jest dla Ciebie!

Szczegółowy regulamin programu stypendialnego Super-Pharm będzie udostępniony do wglądu bezpośrednio w Aptekach Super-Pharm. Listę naszych placówek znajdziesz tutaj

 Osoby zainteresowane wzięciem udziału w Programie Stypendialnym prosimy o złożenie w wybranej przez siebie aptece stażowej Super-Pharm kompletu dokumentów wymienionych w Regulaminie Programu Stypendialnego tj.:

  • CV i list motywacyjny
  • zaświadczenia z Dziekanatu o ukończeniu V roku studiów (dostarczenie do 30.10.2015)
  • kopii wpisów do indeksu o ukończeniu IV roku studiów

Termin składania wniosków mija 30 września 2015 roku.

Wniosek o przyznanie stypendium prosimy kierować na adres mail: ajedra@superpharm.pl  z dopiskiem w tytule wiadomości „Stypendium”.

Niekompletnie zgłoszenia nie będą rozpatrywane. W razie pytań dotyczących Programu Stypendialnego prosimy o kontakt telefoniczny z Kierownikiem Apteki wybranej placówki stażowej.

Czekamy na Ciebie w Super-Pharm!

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress