Pracownicy

mgr Michał Okrasa
Doradca zawodowy
tel. 42 272 50 85
e-mail: michal.okrasa@umed.lodz.pl

Doradca zawodowy i antropolog kultury – absolwent Uniwersytetu Łódzkiego.
Coach (International Coach Community), moderator metody Design Thinking, trener z 15 letnim doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów i szkoleń.

Najchętniej pracujący w obszarach umiejętności psychospołecznych, przygotowania osób do wejścia na rynek pracy oraz live coachingu. Skupiony zarówno na osiąganiu celu jak również na drodze, która do niego prowadzi. W życiu prywatnym i zawodowym charakteryzuje się uważnością i dbałością o relacje międzyludzkie.

W Akademickim Biurze Karier UM w Łodzi zajmuje się prowadzeniem doradztwa zawodowego, szkoleń oraz organizacją eventów – w tym Akademickich Targów Pracy.

W chwilach wolnych pochłonięty książkami i filami z obszaru fantasy.

 

 

mgr Justyna Stańczyk – Tomaszewska
Doradca zawodowy

tel. 42 272 50 86
e-mail: justyna.stanczyk@umed.lodz.pl

Dyplomowana doradczyni zawodowa współpracującą w obszarze rekrutacji z ponad 50 pracodawcami oraz certyfikowany coach ICC. Wspiera studentów i absolwentów w wejściu na rynek pracy oraz dojrzałych pracowników w rozwoju ich kariery zawodowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w projektowaniu działań aktywizacyjnych współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej. Koordynatorka projektów stażowych, zawodowych i rozwojowych. Jako uczestniczka Treningu Biznesu Akademii SET sprawia, że spotkania z nią i warsztaty dalekie są od formy wykładowej. Znajdziesz w nim przestrzeń na eksperymentowanie i poznawanie ciekawych narzędzi i  gier szkoleniowych.

Poza pracą preferuje aktywny wypoczynek – taniec, jazda na rowerze oraz uwielbia podróże.

 

mgr Wojciech Wasiak
Samodzielny referent ds. badań ankietowych

tel. 42 272 50 40
e-mail: wojciech.wasiak@umed.lodz.pl

Z wykształcenia administratywista, kontynuuje studia na kierunku prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się badaniem Losów Zawodowych Absolwentów, a także uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

 

 

mgr Anna Pękala
Doradca zawodowy

tel. 797 604 083, 42 272 51 18 
e-mail: anna.pekala@umed.lodz.pl

Z wykształcenia pedagog – doradca zawodowy. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Coach, asesor sesji Assessment Center oraz moderator metody Design Thinking.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym, diagnozą kompetencji oraz prowadzeniem warsztatów, m.in. z zakresu przedsiębiorczości i kreowania pomysłów na biznes. Uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

 

mgr Witold Buraczyński 
Doradca zawodowy ds. przedsiębiorczości
tel. 797 604 083, 42 272 51 18
e-mail: witold.buraczynski@umed.lodz.pl

Praktyk biznesu, mentor, strateg biznesowy i manager z 15-letnim doświadczeniem. Zarządzał projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami o różnej skali działalności oraz strukturach organizacyjnych.

Zawodowo związany jest z budowaniem strategii i modeli biznesowych. Wspiera podmioty w różnych fazach ich rozwoju w roli mentora, coacha biznesu, doradcy biznesowego. Jego największą pasją jest budowanie i rozwijanie nowych pomysłów i produktów.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym ds. przedsiębiorczości, diagnozą kompetencji oraz prowadzeniem warsztatów, m.in. z zakresu przedsiębiorczości i kreowania pomysłów na biznes. Uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress