Pracownicy

mgr Michał Okrasa
Doradca zawodowy
tel. 42 272 50 85
e-mail: michal.okrasa@umed.lodz.pl
Z wykształcenia doradca zawodowy i antropolog kultury, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Trener prowadzący warsztaty, szkolenia z młodzieżą i osobami dorosłymi,
w szczególności z zakresu umiejętności psychospołecznych. W Akademickim Biurze Karier UM w Łodzi zajmuje się koordynacją działań organizacyjnych, prowadzi zajęcia warsztatowe i wykłady (m.in. komunikacji, autoprezentacji, współpracy). Planuje i organizuje eventy oraz warsztaty. Od 2012 r. pełni rolę koordynatora Akademickich Targów Pracy.W chwilach wolnych pochłonięty lekturą i analizą książek s-f i fantasy.      

 

 

mgr Justyna Stańczyk
Doradca zawodowy

tel. 42 272 50 86
e-mail: justyna.stanczyk@umed.lodz.pl

Z wykształcenia doradca zawodo-personalny a także pedagog o specjalizacji edukacja dorosłych oraz profilaktyka i animacja społeczno-kulturalna. Certyfikowany trener umiejętności społecznych
I stopnia w Towarzystwie Wiedzy Psychologicznej.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym, pośrednictwem pracy oraz szkoleniami doradczo-kompetencyjnymi. Opracowuje również wnioski o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej oraz dba o aspekty promocyjne jednostki.

Poza pracą preferuje aktywny wypoczynek – taniec, jazda na rowerze oraz uwielbia podróże europejskie.

 

mgr Wojciech Wasiak
Samodzielny referent ds. badań ankietowych

tel. 42 272 50 40
e-mail: wojciech.wasiak@umed.lodz.pl

Z wykształcenia administratywista, kontynuuje studia na kierunku prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się badaniem Losów Zawodowych Absolwentów, a także uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

 

mgr Łukasz Kot
Doradca zawodowy ds. przedsiębiorczości

tel. 42 272 51 18
e-mail: lukasz.kot@umed.lodz.pl

Licencjonowany doradca zawodowy. Ukończył studia w zakresie psychologii oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Od 2007 roku zajmuje się doradztwem zawodowym. Szczególnie ceni sobie prowadzenie warsztatów, szkoleń. Ma na swoim koncie ponad 2000 godzin przeprowadzonych zajęć, m.in. w zakresie umiejętności związanych z efektywnym poruszaniem się po rynku pracy, planowaniem rozwoju zawodowego, umiejętnościami psychospołecznymi.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym, w tym w zakresie przedsiębiorczości, prowadzeniem warsztatów, szkoleń w zakresie umiejętności psychospołecznych, przedsiębiorczości. Uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress