Pracownicy

 Michał_Okrasa mgr Michał Okrasa
Doradca zawodowy
tel. 42 272 50 85
e-mail: michal.okrasa@umed.lodz.pl
Z wykształcenia doradca zawodowy i antropolog kultury, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Trener prowadzący warsztaty, szkolenia z młodzieżą i osobami dorosłymi,
w szczególności z zakresu umiejętności psychospołecznych.W Akademickim Biurze Karier UM w Łodzi zajmuje się koordynacją działań jednostki, prowadzi zajęcia warsztatowe i wykłady (m.in. komunikacji, autoprezentacji, współpracy). Planuje i organizuje eventy oraz warsztaty. Od 2012 r. pełni rolę koordynatora Akademickich Targów Pracy.W chwilach wolnych pochłonięty lekturą i analizą książek s-f i fantasy.   

 

 Justyna_Stańczyk

mgr Justyna Stańczyk
Doradca zawodowy

tel. 42 272 50 86
e-mail: justyna.stanczyk@umed.lodz.pl

Z wykształcenia doradca zawodo-personalny a także pedagog o specjalizacji edukacja dorosłych oraz profilaktyka i animacja społeczno-kulturalna. Certyfikowany trener umiejętności społecznych
I stopnia w Towarzystwie Wiedzy Psychologicznej.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym, pośrednictwem pracy oraz szkoleniami doradczo-kompetencyjnymi. Opracowuje również wnioski o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej oraz dba o aspekty promocyjne jednostki.

Poza pracą preferuje aktywny wypoczynek – taniec, jazda na rowerze oraz uwielbia podróże europejskie.

 

 Ola_Szaran-2

mgr Aleksandra Szaran
Samodzielny referent ds. badań ankietowych
tel. 42 272 51 18
e-mail: aleksandra.szaran@umed.lodz.pl

Z wykształcenia socjolożka, specjalizuje się w mediach, reklamie i komunikacji społecznej, a także w zarządzaniu zasobami ludzkimi i karierami zawodowymi.

W Akademickim Biurze Karier UM w Łodzi zajmuje się badaniem społeczności akademickiej i absolwenckiej, monitoruje rynek pracy oraz prowadzi badania oddolnych inicjatyw studenckich (np. UMED na językach) czym wpływa na ich rozwój.

W czasie wolnym od pracy rozpieszcza swojego psa, czyta książki i planuje podbój świata, a przynajmniej kolejną szybką podróż.

 

   

 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress