Pracownicy

mgr Michał Okrasa
Doradca zawodowy
tel. 42 272 50 85
e-mail: michal.okrasa@umed.lodz.pl
Z wykształcenia doradca zawodowy i antropolog kultury, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego. Trener prowadzący warsztaty, szkolenia z młodzieżą i osobami dorosłymi,
w szczególności z zakresu umiejętności psychospołecznych. W Akademickim Biurze Karier UM w Łodzi zajmuje się koordynacją działań organizacyjnych, prowadzi zajęcia warsztatowe i wykłady (m.in. komunikacji, autoprezentacji, współpracy). Planuje i organizuje eventy oraz warsztaty. Od 2012 r. pełni rolę koordynatora Akademickich Targów Pracy.W chwilach wolnych pochłonięty lekturą i analizą książek s-f i fantasy.      

 

 

mgr Justyna Stańczyk
Doradca zawodowy

tel. 42 272 50 86
e-mail: justyna.stanczyk@umed.lodz.pl

Z wykształcenia doradca zawodo-personalny a także pedagog o specjalizacji edukacja dorosłych oraz profilaktyka i animacja społeczno-kulturalna. Certyfikowany trener umiejętności społecznych
I stopnia w Towarzystwie Wiedzy Psychologicznej.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym, pośrednictwem pracy oraz szkoleniami doradczo-kompetencyjnymi. Opracowuje również wnioski o dofinansowanie projektów ze środków Unii Europejskiej oraz dba o aspekty promocyjne jednostki.

Poza pracą preferuje aktywny wypoczynek – taniec, jazda na rowerze oraz uwielbia podróże europejskie.

 

mgr Wojciech Wasiak
Samodzielny referent ds. badań ankietowych

tel. 42 272 50 40
e-mail: wojciech.wasiak@umed.lodz.pl

Z wykształcenia administratywista, kontynuuje studia na kierunku prawo na Uniwersytecie Łódzkim.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się badaniem Losów Zawodowych Absolwentów, a także uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

 

 

mgr Anna Pękala
Doradca zawodowy

tel. 797 604 083, 42 272 51 18 
e-mail: anna.pekala@umed.lodz.pl

Z wykształcenia pedagog – doradca zawodowy. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Coach, asesor sesji Assessment Center oraz moderator metody Design Thinking.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym, diagnozą kompetencji oraz prowadzeniem warsztatów, m.in. z zakresu przedsiębiorczości i kreowania pomysłów na biznes. Uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

 

 

 

 

mgr Witold Buraczyński 
Doradca zawodowy ds. przedsiębiorczości
tel. 797 604 083, 42 272 51 18
e-mail: witold.buraczynski@umed.lodz.pl

Praktyk biznesu, mentor, strateg biznesowy i manager z 15-letnim doświadczeniem. Zarządzał projektami inwestycyjnymi oraz przedsiębiorstwami o różnej skali działalności oraz strukturach organizacyjnych.

Zawodowo związany jest z budowaniem strategii i modeli biznesowych. Wspiera podmioty w różnych fazach ich rozwoju w roli mentora, coacha biznesu, doradcy biznesowego. Jego największą pasją jest budowanie i rozwijanie nowych pomysłów i produktów.

W Akademickim Biurze Karier zajmuje się doradztwem zawodowym ds. przedsiębiorczości, diagnozą kompetencji oraz prowadzeniem warsztatów, m.in. z zakresu przedsiębiorczości i kreowania pomysłów na biznes. Uczestniczy w realizacji projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej.

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress