Zajęcia z pracodawcami

Zapraszamy ekspertów, mentorów, praktyków biznesu, trenerów, reprezentantów firm, którzy opowiedzą o blaskach i cieniach swojego zawodu oraz przedstawią zainteresowanym rodzaj zadań i kompetencji kluczowych potrzebnych do wykonywania pracy w danym zawodzie.

Jesteśmy otwarci na bogatą ofertę tematów prezentowanych przez Państwa. W trakcie spotkania zachęcamy do omówienia praktycznych aspektów swojej pracy, symulacji postępowania wobec sytuacji występujących w przedsiębiorstwie oraz czerpania z pomysłów i nowego spojrzenia studentów, które mamy nadzieję przełoży się na synergię potencjalnych rozwiązań.

Oprócz możliwości podzielenia się ze studentami Państwa doświadczeniami, sukcesami mogą Państwo również spotkać aktywnych i zmotywowanych studentów, którzy w przyszłości zostaną Państwa pracownikami. Spotkanie może okazać się pierwszym etapem rekrutacji studentów do ich przyszłego zawodu.

Oferujemy wsparcie organizacyjne i merytoryczne w zakresie organizowanych zajęć. To Państwo zdefiniują grupę docelową do której chcą Państwo dotrzeć a my zbadamy zainteresowanie danym tematem, przeprowadzimy rzetelną promocję i rekrutację uczestników na wydarzenie.

Zachęcamy do pojawienia się na Uczelni!

 

Podziel się
Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica