Wizyta studyjna

Jak najlepiej zaprezentować swoją markę w środowisku akademickim? Zaprosić studentów do siedziby swojego przedsiębiorstwa!

Dzięki wizycie studyjnej uczestnik będzie mógł „poczuć” firmę a nie zrobią tego najlepsze reklamy, plakaty czy strony internetowe.  Dając studentom możliwość – doświadczenia kultury organizacyjnej, obserwowania pracowników na stanowiskach pracy, dostępu do specjalistów ze swojej branży, swobodnego zadawania pytań i poszukiwania odpowiedzi –  sprawiają Państwo, że prezentowana marka zapada studentom w pamięć i staje się bliższym wyborem na etapie szukania pracy.

W takcie spotkania zachęcamy do nakierowania studentów na rozwój mocnych stron i uzupełniania luk kompetencyjnych. Daje to możliwość pozyskania przyszłych pracowników z wachlarzem kompetencji odpowiadającym potrzebom firmy. Jednak to Państwo ostatecznie zadecydują o formie spotkania.

Wizyta studyjna to także  doskonała okazja do obserwacji studentów i wybrania wśród nich praktykantów, stażystów a może i pracowników. Jest to okazja do zapewnienia sobie najlepszych kandydatów do dalszej współpracy.

Oferujemy wsparcie organizacyjne i merytoryczne w zakresie realizowanej wizyty. Zadbamy o aspekty promocyjne wydarzenia oraz dołożymy starań, aby na wydarzeniu zjawiły się osoby zmotywowane, zaangażowane i realnie zainteresowane profilem przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do otwarcia drzwi swojej firmy dla studentów!

 

Podziel się
Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica