Dofinansowane staże

Pracodawco!

Jeżeli chcesz zatrudnić studenta Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na okres trzymiesięcznego stażu, finansowanego w ramach projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej to ta oferta jest dla Ciebie!

Projekt zakłada współpracę z pracodawcami przy organizacji 3 miesięcznych staży dla studentów kierunków dietetyka, ratownictwo medyczne, zdrowie publiczne oraz fizjoterapia.

Mogą Państwo pozyskać studentów na staż zarówno w trakcie roku akademickiego jak i w okresie wakacyjnym. Stypendium stażowe wynosi 18,50 zł brutto za godzinę pracy. Wynagrodzenie za każdy przepracowany miesiąc będzie naliczane proporcjonalnie do liczby przepracowanych godzin.  Student ma obowiązek przepracowania min. 20 godzin w tygodniu a min. 120 w miesiącu. Stypendium studentów jest całkowicie finansowane w ramach środków unijnych. Nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów.

Rekrutacja i wstępna selekcja studentów na proponowane przez Państwa oferty stażu będzie dokonywana przez Akademickie Biuro Karier  w oparciu o profil kandydata stworzony w porozumieniu z Przedsiębiorcami. Na skutek tego procesu przedstawimy Państwu najlepszych kandydatów, którzy po weryfikacji i akceptacji Pracodawcy zasilą Państwa kadrę.

W ramach współpracy realizator projektu zobowiązuje się do:

  1. przeprowadzenia rekrutacji;
  2. dokonania wstępnej selekcji kandydatów na podstawie profilu poszukiwanego kandydata dostarczonego przez pracodawcę;
  3. wsparcia pracodawców w procesie rekrutacyjnym kandydatów;
  4. sfinansowania stypendium stażowego
  5. sfinansowania wstępnych badań lekarskich oraz ubezpieczenia NNW/OC stażysty/tki w okresie realizacji stażu.

Zapraszamy do współpracy!

 

Podziel się
Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica