Nasi partnerzy

Praca.pl
pracaPraca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Od 2004 roku wspomagamy firmy w rekrutacji przez internet, umożliwiając im szybkie dotarcie do szerokiego grona wykwalifikowanych kandydatów. Budujemy i rozwijamy innowacyjne narzędzia optymalizujące proces poszukiwania pracowników i pracy przez internet.
www.praca.pl

 

Pracuj.pl
pracujJeden z największych portali poświęconych pracy i wsparciu dla osób poszukujących zatrudnienia oraz pracodawcom, którzy szukają pracowników. Na portalu wiele ciekawych informacji dotyczących rynku pracy, w tym: ofert pracy, praktyk i staży oraz ścieżek rozwoju kariery.
www.pracuj.pl
www.pracuj.pl/e-praktyki/
www.pracuj.pl/e-pracodawcy/

 

Adzuna
AdzunalogoAdzuna to wyszukiwarka ofert pracy, która wyświetla każdą ofertę, wszędzie. Chcemy być najlepszym miejscem do rozpoczęcia poszukiwań pracy online.  Przeszukujemy setki stron, dzięki czemu nie musisz tego robić Ty.  Zbieramy tysiące ofert, dzięki czemu na Adzuna możesz odnaleźć każdą  ofertę, wszędzie. Udostępniamy wiele opcji wyszukiwania oraz dane  dotyczące rynku pracy, dzięki czemu masz dostęp do wartościowych  informacji i możesz przejąć kontrolę nad własną karierą.
www.adzuna.pl

 

Pracuj_Banner_Pracodawcy_267x267

Pracuj.pl E-pracodawcy
Jeden z największych portali poświęconych pracy i wsparciu dla osób poszukujących zatrudnienia oraz pracodawcom, którzy szukają pracowników. Na portalu wiele ciekawych informacji dotyczących rynku pracy, w tym: ofert pracy, praktyk i staży oraz ścieżek rozwoju kariery.
www.pracuj.pl/e-pracodawcy/

 

 

 

 

3. interviewme

InterviewMe
InterviewMe to zaawansowany kreator CV online. Na naszym darmowym blogu, który ma już ponad 1 milion odsłon miesięcznie podpowiadamy, jak napisać cv, jak napisać list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i interview po angielsku. Oferujemy także usługę CV na zamówienie.

https://interviewme.pl/


Gazetapraca.pl
gazetapraca.plZobacz aktualne oferty pracy!‎ Odwiedź centrum kariery oraz znajdź pracę, będąc jeszcze studentem. Portal oferuje wiele ciekawych artykułów i poradników dotyczących tworzenia dokumentów aplikacyjnych i pierwszych kroków na rynku pracy.

www.gazetapraca.pl


Semestr

Treść miesięcznika tworzona jest przez środowisko akademickie i porusza interesujące je tematy. W miesięczniku drukowane są artykuły dotyczące spraw związanych ze studiami, pracą oraz spędzaniem wolnego czasu, tj. filmu, muzyki, sportu, podróży i stylu życia.

 

 

 

 

dlaStudenta.pl
dlastudentaSerwis praca.dlaStudenta.pl, od ponad 13 lat, skutecznie pomaga studentom i absolwentom zarówno w znalezieniu pracy, jak i zdobyciu doświadczenia zawodowego na stażach i praktykach. Jest też nieocenionym źródłem informacji dla pracodawców, poszukujących młodych, ambitnych osób, które przyczynią się do rozwoju firmy.  Więcej informacji: www.kariera.dlastudenta.pl

 

 

medici_bigdeMedici.pl
to idea stałego rozwoju i świadomego kreowania własnej przyszłości. Strona ta poświęcona jest wizji współczesnego farmaceuty i rynku farmaceutycznego.


Zarabiaj.pl

logoZarabiaj.pl to portal pracy adresowany zarówno do pracodawców, jak i kandydatów. Dzięki swoim licznym funkcjonalnościom serwis umożliwia szybkie i bezproblemowe publikowanie szczegółowych ofert pracy z kraju i zagranicy. Użycie wyszukiwarki sprawia, że znalezienie pracy w dowolnym regionie Polski zajmuje kandydatom zaledwie kilka sekund. W serwisie Zarabiaj.pl znajdziesz nie tylko interesujące oferty pracy, ale również mnóstwo przydatnych porad. Nasz blog jest regularnie uaktualniany nowymi informacjami z rynku pracy, ciekawostkami oraz wskazówkami na temat rozwoju kariery i zarządzania pracownikami.
www.Zarabiaj.pl

 

Jobs.pl
JOBSJOBS.PL to najbardziej doświadczony portal pracy w Polsce. Już od kilkunastu lat wspiera czołowe firmy, rekrutując dla nich najlepszych kandydatów. Wspomaga krajowych i zagranicznych pracodawców w procesie naboru pracowników różnych szczebli – od kadry zarządzającej i wysokiej klasy specjalistów do pracowników fizycznych. Swoim klientom oferuje m.in. publikację ofert pracy w serwisach należących do JOBS.PL i w portalach współpracujących oraz dostęp do szerokiej bazy CV kandydatów z Polski i zza granicy.
Poza ofertami pracy znajdą tu Państwo wszelkiego rodzaju nowinki z rynku pracy, informacje o istotnych wydarzeniach i targach oraz tematyczne artykuły. Wszystko po to, by ułatwić naszym czytelnikom poruszanie się po ścieżce kariery. JOBS.PL cechuje profesjonalizm, elastyczność, szybkość działania, a priorytetem jest dla nas zadowolenie klientów z oferowanych im usług.
Szukasz PRACY? Rozważasz jej zmianę? Sprawdź oferty pracy na JOBS.pl!
Wymieniaj się z nami swoim doświadczeniem i zdobywaj wiedzę o rynku pracy.
www.jobs.pl

 

portal-medicaPortal-Medica
Portal-Medica powstał przy współpracy z lekarzami, pielęgniarkami oraz specjalistami sektora medycznego – jest płaszczyzną wymiany informacji dla szukających pracy i pracodawców branży medycznej.
www.portal-medica.pl

 

 

 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress