Meet Biotech Boost Biotech

Opublikowane w Archiwum aktualności
Maj
7

Biotechnologu!
Zastanawiasz się jak rozwijać się w branży? Szukasz praktyk wakacyjnych? A może chcesz przekuć swoje doświadczenie naukowe w biznes? Wiesz o pracy w laboratoriach, słyszałeś o przedsiębiorczości… a rozważałeś konsulting? 

boost-biotech-tlo-fcbStowarzyszenie Boost Biotech Polska zaprasza na kolejne spotkania z cyklu Meet Biotech Boost Biotech w Warszawie i w Łodzi. W trakcie spotkań nasi goście opowiedzą o tym jak znaleźli się w biotechnologii, gdzie zdobywali doświadczenie i czym się zajmują. Po krótkich prezentacjach będzie czas na pytania i wymianę doświadczeń między wszystkimi uczestnikami spotkań. Wszystko to w nieformalnej atmosferze, która sprzyja rozmowom i szukaniu inspiracji do dalszego rozwoju.

Łódź – Meet Biotech – Boost Biotech #13
13 maja 2015 r. (środa), godz. 19.00

Klub DOM, ul. Piotrkowska 138/140

Goście:
*Artur Mielaczarek – biotechnolog, absolwent Politechniki Łódzkiej i Aalborg University, konsultant firmy LITEHAUZ ApS, który opowie biotechnologii środowiska morskiego i wodnych mikro-podróżnikach na gapę.
* Agnieszka Dąbrowska – studentka biotechnologii Politechniki Łódzkiej, która odpowie o konkursie na letnie praktyki w BioNANOPARKU w Łodzi.
Więcej na: https://www.facebook.com/events/579100652229603/

Wstęp na spotkania jest bezpłatny.

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress