Formularz aplikacyjny


Wybrano poniższą ofertę

Nazwa pracodawcy / firmy pośredniczącej:
Enel Med
Stanowisko:
Pielęgniarka/Pielęgniarz - Program Recepta na karierę
Rodzaj oferty:
Praca
Numer oferty:
2018/01/042
Kraj zatrudnienia / Województwo / Miasto:
/ łódzkie / Łódź
Opis stanowiska:
Program \"Recepta na karierę\" skierowany jest do absolwentek i absolwentów pielęgniarstwa, którzy chcieliby rozpocząć swoją ścieżkę zawodową w renomowanej sieci medycznej.
Warunki współpracy:
Oferujemy:

- możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającym się, ogólnopolskim Centrum Medycznym o stabilnej pozycji rynkowej,
- pracę w wymiarze pełnego etatu w ramach umowy o pracę,
- wsparcie dedykowanego opiekuna programu,
- pakiet szkoleń w pierwszym roku pracy, w tym kursy specjalistyczne (EKG, szczepienia, spirometria, testy skórne - zakres uzależniony od rodzaju świadczonych usług w dedykowanej przychodni),
- opiekę medyczną w najlepszym centrum medycznym w Polsce 🙂
- kartę sportową,
- przyjazną atmosferę.

Wymagania:
Jeśli:

- posiadasz prawo wykonywania zawodu pielęgniarki/pielęgniarza po studiach licencjackich lub magisterskich,
- jesteś świeżo upieczonym absolwentem i nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego lub Twój staż pracy jest krótszy niż 2 lata od ukończenia studiów,
- praca z pacjentem to Twoja pasja,
- cenisz sobie pracę w zespole i lubisz dynamiczne środowisko,
- masz chęć do dalszej nauki i intensywnej pracy,
- Twoja znajomość języka angielskiego pozwoli Ci na rozmowę z pacjentem obcojęzycznym,

Forma współpracy:
Umowa o pracę
Zarobki:
Informacje dodatkowe:
Termin nadsyłania aplikacji:
2018-02-28
Wymagane dokumenty:
CV
Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

* - pola wymagane


*

*

*

*2018/01/042

         
          Pielęgniarka/Pielęgniarz - Program Recepta na karierę

Administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu zgłoszeniowym oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4, 90 – 419 Łódź), zwany dalej „Uczelnią". Dane osobowe będą przetwarzane przez Uczelnię w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi w związku z bieżącą rekrutacją u potencjalnych pracodawców. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz potencjalnym pracodawcom. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Uczelni danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi uczestniczenie w procesie rekrutacyjnym u potencjalnych pracodawców. Wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać odwołane w każdym czasie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia i administrowania procesami bieżącej rekrutacji u potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).*zaznaczenie tej klauzuli jest obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informacji dotyczących aktualnych ofert pracy, praktyk, staży, a także informacji o szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Załączniki:

CV *

  

Załącz kolejny plik

  

Inne dokumenty określone w ogłoszeniu o pracę


 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress