Formularz aplikacyjny


Wybrano poniższą ofertę

Nazwa pracodawcy / firmy pośredniczącej:
Uniwersytet Medyczny w Łodzi
Stanowisko:
SAMODZIELNY REFERENT DS. OBSŁUGI NAUKI I DYDAKTYKI (ULDMSN) UCZELNIANE LABORATORIUM DYDAKTYKI MEDYCYNY STANÓW NAGŁYCH
Rodzaj oferty:
Praca
Numer oferty:
2017/07/004
Kraj zatrudnienia / Województwo / Miasto:
/ łódzkie / Łódź
Opis stanowiska:
Obsługa i konserwacja sprzętu dydaktycznego w Uczelnianym Laboratorium Dydaktyki Medycyny Stanów Nagłych.
Obsługa sprzętu symulacyjnego w trakcie zajęć.
Prowadzenie symulacji na zajęciach.
Sprawowanie opieki technicznej nad pomieszczeniami laboratorium.
Utrzymanie funkcjonalności sprzętu laboratoryjnego .
Warunki współpracy:
zatrudnienie w drodze umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
bogaty pakiet socjalny : „wczasy po gruszą", „trzynasta pensja", dofinansowanie aktywności sportowej i sporo innych benefitów,
uczestnictwo w szkoleniach zawodowych,
miłą atmosferę w miejscu pracy.
Wymagania:
wykształcenie wyższe I stopnia (licencjat) – dziedzina nauk o zdrowiu,
minimum 1 rok doświadczenia w Zespole Ratownictwa Medycznego,
znajomość obsługi sprzętu symulacyjnego oraz procedur stosowanych w ZRM,
znajomość obsługi programów: Excel, Word,
komunikatywność,
rzetelność,
samodzielność i umiejętność organizacji pracy.
Forma współpracy:
Umowa o pracę
Zarobki:
Informacje dodatkowe:
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego, jaki i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych w Uczelni, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2014 r., poz. 1182)".Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4, 90-419 Łódź). Dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych będą przetwarzane jedynie w zakresie i celu niezbędnym do przeprowadzenia naboru na wolne stanowiska pracy w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi i nie będą udostępniane innym odbiorcom. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Przesłanie dokumentów aplikacyjnych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w naborze na wolne stanowiska pracy w Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.​
Termin nadsyłania aplikacji:
2018-01-17
Wymagane dokumenty:
CV wraz z listem motywacyjnym
Dokumenty aplikacyjne powinny zawierać następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

* - pola wymagane


*

*

*

*2017/07/004

         
          SAMODZIELNY REFERENT DS. OBSŁUGI NAUKI I DYDAKTYKI (ULDMSN) UCZELNIANE LABORATORIUM DYDAKTYKI MEDYCYNY STANÓW NAGŁYCH

Administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu zgłoszeniowym oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4, 90 – 419 Łódź), zwany dalej „Uczelnią". Dane osobowe będą przetwarzane przez Uczelnię w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi w związku z bieżącą rekrutacją u potencjalnych pracodawców. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa oraz potencjalnym pracodawcom. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Uczelni danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi uczestniczenie w procesie rekrutacyjnym u potencjalnych pracodawców. Wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać odwołane w każdym czasie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym oraz przesłanych dokumentach aplikacyjnych w celu prowadzenia i administrowania procesami bieżącej rekrutacji u potencjalnych pracodawców, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).*zaznaczenie tej klauzuli jest obowiązkowe.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informacji dotyczących aktualnych ofert pracy, praktyk, staży, a także informacji o szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Załączniki:

CV *

  

Załącz kolejny plik

  

Inne dokumenty określone w ogłoszeniu o pracę


 

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress