INTENSYWNY KURS JĘZYKA FRANCUSKIEGO – IPF MEDICAL

Opublikowane w Archiwum aktualności
Kwi
21

Studentom i absolwentom fizjoterapii zapewniamy wsparcie w nauce języka w postaci bezpłatnego intensywnego kursu języka francuskiego dla fizjoterapeutów.
reklama-prasowa_2–       Intensywny kurs stacjonarny odbywający się w Poznaniu, skierowany do specjalistów z branży medycznej. Kurs trwa ok. 1,5 miesiąca. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku po 4 godz. dziennie i są prowadzone przez kadrę z wieloletnim doświadczeniem- lektorów z Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Najbliższy kurs rozpocznie się w 20 lipca 2015. Jest przeznaczony dla osób, które opanowały już podstawy języka francuskiego. Dla osób które nie uczyły się wcześniej tego języka przygotowaliśmy listę zagadnień do opanowania przed rozpoczęciem kursu.
–       Kurs online, który trwa 3 miesiące i obejmuje dwa początkowe poziomy A1/A2. Każda grupa pracuje według przygotowanego przez szkołę językową programu, który zakłada zajęcia z lektorem w wirtualnej klasie dwa razy w tygodniu oraz pracę we własnym zakresie na podstawie materiałów dostępnych na platformie językowej. Oferujemy naukę w grupach od podstaw lub od poziomu A1. Kurs rozpoczyna się w momencie skompletowania grupy 4 osobowej.

Po kursie gwarantujemy pracę przez okres min. 1 roku. Kurs jest bezpłatny pod warunkiem późniejszego zatrudnienia przez IPF Medical.
Kontakt:  Magdalena Górska, Tel: 0048 61 222 37 28; @: magdalena.gorska@ipf.jobs

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress