Konsultacje – formularz zgłoszenia* – pola wymagane
*
Tworzenie dokumentów aplikacyjnych – CV
Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej (Symulacja rozmowy kwalifikacyjnej)
Aktywne metody poszukiwania pracy
Komunikacja interpersonalna (asertywność)
Planowanie i zarządzanie czasem
Tworzenie dokumentów aplikacyjnych – List motywacyjny
Rodzaje umów o pracę
Autoprezentacja
Radzenie sobie ze stresem
Testy predyspozycji zawodowych i osobowości
Wyznaczenie indywidualnej ścieżki rozwoju zawodowego
Inny


CV

List motywacyjny

Administratorem danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu zgłoszeniowym oraz innych dokumentach udostępnionych w związku z prowadzonymi konsultacjami w ramach doradztwa zawodowego jest Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Al. Kościuszki 4, 90 – 419 Łódź), zwany dalej „Uczelnią”. Dane osobowe będą przetwarzane przez Uczelnię w celu prowadzenia konsultacji w ramach doradztwa zawodowego. Dane osobowe mogą być udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Informujemy, że przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie Uczelni danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwi uczestniczenie w prowadzonych przez Akademickie Biuro Karier konsultacjach /w ramach doradztwa zawodowego. Wyrażone zgody na przetwarzanie danych osobowych mogą zostać odwołane w każdym czasie.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Medyczny w Łodzi danych osobowych podanych w formularzu zgłoszeniowym oraz innych dokumentach udostępnionych w związku z konsultacjami w ramach doradztwa zawodowego, prowadzonymi przez Akademickie Biuro Karier bezpośrednio lub elektronicznie za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Uniwersytetu Medycznego w Łodzi informacji dotyczących aktualnych ofert pracy, praktyk, staży, a także informacji o szkoleniach, warsztatach, kursach i konferencjach za pośrednictwem poczty elektronicznej, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 ze zm.).

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress