Dzień Otwarty NES – Praca w Wielkiej Brytanii

Opublikowane w Archiwum aktualności
Cze
9

nesWychodząc naprzeciw bardzo licznym zapytaniom lekarzy na temat możliwości podjęcia pracy w brytyjskich szpitalach na stanowiskach Specialty Registrar (SpR) oraz Medical Officer (MO) firma NES organizuje spotkanie informacyjne w Łodzi.

Uczestnictwo w Dniach Otwartych NES daje lekarzom unikalną sposobność do zapoznania się ze specyfiką pracy w brytyjskim systemie szpitalnym, klinicznych i formalnych wymogów do aplikowania na dostępne stanowiska pracy oraz bezpośredniego kontaktu z wiodącym, brytyjskim pracodawcą.

Wzorem poprzednich edycji, wszyscy zainteresowani mogą liczyć na wyczerpujące informacje na temat procedury rejestracyjnej w General Medical Council oraz procesu rekrutacyjnego w NES, natomiast egzaminatorzy British Council przybliżą tematykę przygotowania się i zdania akademickiej wersji IELTS, niezbędnego do rejestracji i uzyskania licencji do wykonywania prawa zawodu.

Po oficjalnej części spotkania istnieje możliwość indywidualnej konsultacji. W tym przypadku warto zabrać ze sobą aktualne CV w j. angielskim. Najbliższy Dzień Otwarty NES zaplanowany jest na piątek, 24 czerwca br.

Lokalizacja: English Language Centre (ELC), ul. Lindleya 8, Łódź
Oczekujemy Państwa w godzinach 18.00 – 20.00. Uczestnictwo jest oczywiście bezpłatne.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, niezbędna jest wcześniejsza rezerwacja za pośrednictwem formularza na stronie internetowej http://www.neshealthcare.pl/rejestracja/?fv=en

Osoba odpowiedzialna do kontaktu:
Jacek Kopacz, tel. 22 4626964,
Email: jacek.kopacz@neshealthcare.pl
www.neshealthcare.pl

Cieszymy się na kolejne spotkanie z Państwem!

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress