AKADEMICKIE TARGI PRACY 2015

Opublikowane w Archiwum aktualności
Kwi
24

Symbolicznym przecięciem wstęgi rozpoczęły się jubileuszowe 10 Akademickie Targi Pracy. Po raz kolejny targi zorganizowane wspólnie przez Politechnikę Łódzką, Fundację dla Uniwersytetu Medycznego, Biura Karier obu uczelni oraz Urząd Miasta w Łodzi przyciągnęły rzesze studentów i absolwentów pragnących zasięgnąć informacji bezpośrednio od czołowych pracodawców w regionie. Odwiedzający mieli możliwość skorzystania z ponad 50 szkoleń i warsztatów dotyczących zarówno zagadnień technicznych jak i ogólnych zasad aplikowania i poruszania się po rynku pracy. Nowością, cieszącą się dużym zainteresowaniem, była strefa doradcza, w której można było skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcą zawodowym.
W siedzibie Międzynarodowych Targów Łódzkich swoje oferty pracy zaprezentowało ponad 120 wystawców. Organizatorzy najciekawszego stoiska, stworzonego przez firmę BARRY CALLEBAUT, otrzymali bon rabatowy o wartości 2350 zł na stworzenie stoiska podczas przyszłorocznych targów.
Stoisko naszej uczelni przygotowane przez Akademickie Biuro Karier UM i wolontariuszy po raz kolejny cieszyło się ogromnym zainteresowaniem przez cały czas trwania imprezy. Oprócz fachowych porad dotyczących medycznego rynku pracy i garści gadżetów zwiedzający mieli możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do cv.
Przyszli medycy mogli zapoznać się z ofertą firm takich jak Narodowy Fundusz Zdrowia – Centrala, Grupa Adamed, Instytut Medycyny Pracy im. Jerzego Nofera, Szpital Gameta, Tourmedica, SuperPharm, Naturhouse, Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, Kate Cowhig Healthcare Recruitment, GE, TMI Job Services GMBH, Axamo Recruitment, Lek S.A. Sandoz TechOps .
Nad bezpieczeństwem uczestników czuwali ratownicy i lekarze ze Studenckiego Koła Naukowego Medycyny Ratunkowej i Katastrof.
Wszystkim zwiedzającym dziękujemy za zainteresowanie, życzymy powodzenia na zawodowych ścieżkach i zapraszamy za rok!

SONY DSCSONY DSC
SONY DSCSONY DSC

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress