16/01
2020

Absolwencie, Studencie, dowiedz się jak znaleźć pracę!

Archaiczne metody rekrutacji nie pomagają w efektywnym poszukiwaniu zajęcia przez lekarzy. Na rynku pojawiło się jednak nowe, inteligentne rozwiązanie, które w pełni rozwiązuje ten problem.

Aplikacja MediShift jest stworzona z myślą o lekarzach, którzy chcą znaleźć lub zmienić pracę. Rozwiązanie uwzględnia wszystkie preferencje lekarza — stawkę, godziny, w których może podjąć zatrudnienie i dogodną lokalizację. Aplikacja jest prosta i funkcjonalna.

Jak to działa?

  1. Należy zainstalować aplikacje na swoim telefonie lub skorzystać z wersji webowej.
  2. Następnie Użytkownik musi założyć konto i określić swoje wymagania: stawkę, za którą chce pracować, dostępność i lokalizację.
  3. Aplikacja automatycznie łączy lekarza z ofertami dostępnymi na rynku, które spełniają jego wymagania. Użytkownik dostaje powiadomienie za każdym razem, kiedy MediShift znajdzie dla niego odpowiednią propozycję zatrudnienia.

Premiera aplikacji już niedługo. Zachęcamy wszystkich Absolwentów do zarejestrowania się na stronie www.medishift.pl – dzięki temu,  priorytetowo zostaną poinformowani o premierze aplikacji. Będą mogli także założyć konta jako pierwsi Użytkownicy i otrzymają dostęp do najlepszych ofert.

Studentów zapraszamy do śledzenia profilu na Facebooku https://www.facebook.com/MediShift. Dowiedzą się z niego co dzieje się w sektorze medycznym i jak rozwija się MediShift. W momencie zdobycia PWZ będą mogli natomiast założyć konto w aplikacji i aktywnie szukać pracy.

Podziel się
Praca Gowork.pl Kariera UMED Employear Praca.pl Pracuj.pl Adzuna Pracuj.pl E-pracodawcy Kariera-UMED InterviewMe Gazetapraca.pl Semestr dlaStudenta.pl deMedici.pl Zarabiaj.pl Jobs.pl Portal-Medica