ABK Summer Week – ZAPRASZAMY

Opublikowane w Archiwum aktualności
Cze
17

ikonaMój Everest
Everest zawsze był symbolem przygody, ośmiokilometrowym posągiem ku czci zwycięstwa siły woli nad ograniczeniami ciała. Everest jest zarówno fizyczną górą ze skał, śniegu i lodu jak i ideą, dla wielu ludzi to symbol największego osobistego wyzwania i dążenia do celu.
Pytania tego warsztatu brzmią: czym jest Twój Everest? Jaki cel chcesz osiągnąć i czy masz pomysł na metodę jaką to zrobisz?
Trzy godzinne spotkanie to okazja na poznanie metod coachingowych, które pomogą osiągnąć wyznaczone cele oraz realizacji marzeń – tych prywatnych i zawodowych.

REALIZACJA: Michał Okrasa, ABK
Zapisz się już teraz

 _________________________________________________________

2Warsztat „Kłóć się! – o konfliktach i asertywności słów kilka”
„Kłótnia jest potrzebna po to, by móc dowiedzieć się, co tak naprawdę myślą o nas inni”. Przysłowie chińskie

Zacięta walka na argumenty, burza emocji, obelgi, krzyki, złość a czasem płacz. Poczucie skrzywdzenia, bezsilności, szukanie w konflikcie kata i ofiary. Kłótnie rodzinne, sprzeczki z przyjaciółmi i konflikty z szefem. Jak bronić swojego zdania i nie narazić się na zerwanie relacji? Czasem zwykła kłótnia wystarczy, i nic już nie jest takie jak przedtem… Powiedzieć „NIE!” i narazić się na konflikt czy całe życie schodzić komuś z drogi?
Na warsztacie postaramy się znaleźć złoty środek do rozwiązywania konfliktów i wzmocnimy swoją asertywność. Warsztat będzie oparty na interaktywnych ćwiczeniach, case studies i doświadczeniach uczestników. Poznamy jeden z najskuteczniejszych modeli rozwiązywania konfliktów WIN-WIN i nauczymy się lepiej się kłócić J

REALIZACJA: Justyna Stańczyk, ABK
Zapisz się już teraz

 _________________________________________________________

3Warsztat „Pakt z diabłem”
W Fauście J.W.Goethego bohater zawiera pakt z Mefistofelesem w zamian za odzyskanie młodości i miłości. Twardowski podpisuje pakt z diabłem dla wiedzy i magii. W amerykańskim serialu Supernatural bohater – Dean Winchester – podpisał pakt, by przywrócić brata do życia. W filmie Adwokat diabła szatan pragnie zawrzeć pakt, zapewniając w ten sposób głównemu bohaterowi karierę, bogactwo i sławę, kosztem jego duszy.

W zamian za co Ty podpiszesz swój pakt? Co jest ważne dla Ciebie? Czego chcesz od swojego życia? Wyrusz na warsztat w poszukiwaniu wartości, które są kompasem pomagającym podejmować decyzje, dokonywać wyborów i inicjować zdarzenia w Twoim życiu. Weź życie w swoje ręce!

REALIZACJA: Michał Okrasa, ABK
Zapisz się już teraz

 _________________________________________________________

4Warsztat „UMED CHILLOUT ZONE”
„Zaniepokojony umysł nie może istnieć w zrelaksowanym ciele”. Edmund Jacobson

Na UMEDzie powstanie strefa chillout’owa. Zrelaksujemy ciało i damy naszym głową odpocząć. Zajęcia wyłącznie dla osób z otwartymi umysłami i ciałami gotowymi do pracy! Warsztaty praktyczne, na których będziemy uczyć się wybranych metod relaksacyjnych, wykorzystujących technikę jogi, medytacji, improwizacji i relaksacji progresywnej. Zostań mistrzem wewnętrznego spokoju!
Uczestnicy proszeni są o przyniesienie ze sobą maty do ćwiczeń. Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych zajęcia odbywać się będą na świeżym powietrzu.

REALIZACJA: Justyna Stańczyk, ABK
Zapisz się już teraz

  _________________________________________________________

5Warsztat „Piękna i Bestia”

Piękna i Bestia, to bajka, którą zna każdy z nas. Piękna dziewczyna zakochuje się w Bestii, oswaja ją i zmienia w olśniewającego Księcia a potem żyją długo i szczęśliwie. Większość z nas utożsamia się z bohaterami bajek, razem z nimi przezwyciężają trudności i dążą do happy endu. A Ty kim jesteś – Piękną czy Bestią? Potrafisz oswoić swoją Bestię czy też przejmuje ona nad Tobą kontrolę?
Pytania tego warsztatu to: Czy masz szansę na długie i szczęśliwe zakończenie po rozmowie kwalifikacyjnej? Czy umiesz być Piękną z Bestią w swojej głowie?

Warsztat jest okazją do poznania zasad autoprezentacji, które pomogą Ci podczas interwiew oraz wystąpień publicznych. Symulacje trudnych sytuacji podczas rozmowy kwalifikacyjnej pozwolą lepiej się do niej przygotować i zdobyć wymarzoną prace.

REALIZACJA: Izabela Matusiak, OHP Centrum Edukacji I Pracy Młodzieży W Łodzi
Zapisz się już teraz

Wydrukuj strone
Do gory
Do gory

Partnerzy

pracuj

 

pracuj

 

pracuj

 

przewodnik-pracodawcy

 

przewodnik-pracodawcy

 

gazetapraca.pl

 

thumbnail_SEMESTR-Zima_2016-okl

 

dlastudenta

 

KARIERA

 


 

JOBS

 

portal-medicaFacebook

Likebox Slider Pro for WordPress